Київський бізнес-центр Парус продають частинами - ЗМІ

11 квітня 2019, 12:39

Власники Паруса могли продати близько 10% загальної площі бізнес-центру за $30 млн

У БЦ Парус продані шість приміщень загальною площею понад 6000 кв. м. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на власні джерела на ринку.

"Приміщення продають поверхами, площа кожного офісу стартує від 1000 кв. м. Вартість - від $5000/кв. м", - розповів інвестбанкір, що побажав залишитися неназваним. За даними видання, для завершення угод залишилися юридичні формальності.

Відео дня

Раніше БЦ Парус був виставлений на продаж цілком, але охочих заплатити за нього близько $100 млн не знайшлося.

Бізнес-центр Парус - успішний бізнес-центру класу А, розташований в центрі міста. Висотність БЦ - 33 поверхи, площа - 75 тис. кв м.

До 2016 року Парусом в рівних частках володіли девелопер Вагіф Алієв і бізнесмен Дмитро Фірташ. У вересні 2016 року Фірташ передав свою частку Алієву. Угода була безгрошовою - Алієв мав погасити понад $50 млн боргу компанії свого партнера.

Парус неодноразово виставляли на продаж і одним з найбільш ймовірних покупців 50% офісного центру міг стати бізнесмен Павло Фукс, але угода так і не відбулася.

Раніше ЗМІ писали, що Вагіф Алієв зміг знайти партнера і половина Паруса зараз належить бізнесменові Вадиму Столару.

Обидва власника зараз готові продавати БЦ частинами, розповів виданню консультант з нерухомості. За його словами, вартість 1 кв. м власники оцінюють в $5000, тоді як середня ціна на ринку вдвічі нижча - $2500 за кв. м. Мінімальна площа кожного приміщення може стартувати від 1000 кв. м.

Тобто в результаті останніх угод Алієв і Столар могли продати близько 6000 кв. м - майже 10% від загальної площі бізнес-центру за $30 млн.

Голова правління компанії Мандарин Плаза (управляє активами Алієва) Олександр Черницький не прокоментував цю інформацію.

Раніше повідомлялося, що вакантність (частка вільних місць) в БЦ столиці впала до рекордно низького показника : 6,5% від всіх майже 2 млн кв. м офісних площ, наявних в місті.

Показати ще новини
Радіо НВ
X