Київські парковки будуть передавати у приватні руки тільки через ProZorro

5 березня 2019, 18:22

Паркувальні майданчики в Києві будуть передавати для обслуговування та експлуатації приватними власниками виключно на відкритих торгах в системі ProZorro.Продажі

Відповідне рішення прийняте Київрадою 5 березня, повідомляє КиевВласть .

Через 3 місяці КП Київтранспарксервіс спільно з Департаментом транспортної інфраструктури КМДА повинен буде почати продавати права на розміщення та/або облаштування паркувальних майданчиків у Києві «виключно в системі ProZorro.Продажі».

Відео дня

Йдеться про ті паркувальні майданчики, які належать до сфери управління КП Київтранспарксервіс (так звані майданчики для нічного паркування), крім тих, які визначені для безпосереднього облаштування та/або експлуатації даним КП, «без передачі будь-яких прав на них третім особам» .

Протягом трьох місяців з дня прийняття цього рішення зазначені структури КМДА зобов'язуються припинити всі попередні господарські договори з третіми особами про надання їм прав на експлуатацію фіксованих місць для паркування транспортних засобів в столиці. В тому числі, «всіх інших попередніх госпдоговорів по утриманню паркувальних майданчиків в Києві, стягнення паркувального збору, зберігання, реалізації єдиних абонементних талонів з паркування автотранспорту, передачі повністю або частково третім особам інших функцій і/або прав КП Кіевтранспарсервіс».

Раніше повідомлялося, що в лютому 2019 року в Києві комунальники разом з поліцією почали доставляти транспортні засоби на спеціальні майданчики через неправильне паркування .

Показати ще новини
Радіо NV
X