Хімзаводи Фірташа заявили про загрозу зупинки через брак вагонів для вивезення продукції

17 серпня 2018, 19:00

Хімічні підприємства Ostchem змушені будуть через тиждень зупинити роботу при подальшій відмові Укрзалізниці подавати вагони для відвантаження їх продукції.

Про це повідомили у прес-службі Ostchem агентству Інтерфакс-Україна.

"Укрзалізниця тиждень тому перестала подавати вагони. В результаті продукція не відвантажується, заводи змушені затарювати свої склади. Якщо не відновлять подачу вагонів, в середньому, через тиждень склади підприємств будуть повністю заповнені і їм доведеться зупинити роботу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Ostchem уточнили, що особливо критична ситуація склалася на черкаському Азоті, Рівнеазоті, однак і робота сєверодонецького Азоту знаходиться під загрозою.

"Якщо подача вагонів не буде відновлена ​​- під загрозою опиниться осіння посівна. Хімпідприємства зупиняться і будуть нести збитки, аграрії ризикують недоотримати необхідні їм добрива", - додають у прес-службі.

За її даними, добова потреба кожного з хімпідприємств в піввагонах - близько 20 од.

Керівники черкаського Азоту, Рівнеазоту і сєверодонецького Азоту звернулися з листом до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та керівництва Укрзалізниці з проханням про негайне вирішення проблеми.

Раніше ЗМІ повідомляли, що група Ostchem консолідує активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа. Включає в себе підприємства з виробництва азотних добрив Азот (Черкаси), Рівнеазот, Сєвєродонецьке об'єднання Азот (Луганська обл.) І Концерн Стирол (Донецька обл., контроль над цим підприємством втрачено через окупацію частини Донбасу).

Показати ще новини
Радіо NV
X