KFC підсидів McDonald's на Печерську

25 травня 2018, 16:45

Міжнародна мережа швидкого харчування KFC відкриється на місці закритого ресторану McDonald's на бульварі Лесі Українки, 26 біля станції метро Печерська.

Про це повідомила директор консалтингової компанії UTG Євгенія Локтіонова, передає Retailers.

Договір оренди був підписаний через трохи більше ніж місяць після закриття закладу конкурента.

Відео дня

Kentucky Fried Chicken (KFC) - американська мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізуються на стравах з курятини. Заснована в 1952 Сьогодні мережа KFC представлена в 110 країнах світу - більше 16 тис. точок, в яких щодня обслуговуються близько 12 тис. відвідувачів. Головний офіс знаходиться в Луїсвіллі, штат Кентуккі.


"КFC вже почав проводити ремонтні роботи. Вони будуть розширювати приміщення вглиб будівлі, завдяки чому площа збільшиться на 10-15% від існуючої (398 кв.м.)", - розповів представник власників будівлі Андрій Іоанно.

Він додав, що відкриття ресторану KFC можна очікувати у вересні.

Нагадаємо, що McDonald's з 10 квітня закрив один зі своїх ресторанів в центрі Києва - на бульварі Лесі Українки, 26 біля станції метро Печерська.


Перший заклад McDonald's в країні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. Мережа ресторанів McDonald's в Україні обслуговує близько 350 тис. відвідувачів щодня. Штат співробітників мережі в країні налічує близько 7,5 тис. чол. У 2016 році ресторани McDonalds в Україні відвідало близько 85 млн чол.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X