Не тільки IKEA. Взуттєва мережа Steve Madden повертається, а бренд Claudie Pierlot вийшов на український ринок

17 квітня 2019, 08:50

У 2019 свої магазини в Києві відкрив французький бренд одягу Claudie Pierlot і збирається американський взуттєвий Steve Madden. IKEA планує міняти формат

Кілька нових брендів відкривають свої магазини в Києві в цьому році. Найпомітніші серед них - французька мережа торгівлі одягом Claudie Pierlot і американська взуттєва мережа Steve Madden. Про це повідомляється в звіті консалтингової компанії CBRE Ukraine. Раніше про вихід на український ринок в цьому році заявляв шведський рітейлер IKEA.

Відео дня

IKEA підписала договір про відкриття першого магазину площею близько 6000 кв м з ТРЦ Ocean Mall Вагіфа Алієва. Але Алієв, найімовірніше, не встигне вчасно ввести в експлуатацію торговий центр. Через затягування термінів будівництва, IKEA вирішила відкрити чотири точки видачі товарів.

Steve Madden робить другу спробу розвитку на українському ринку. Близько семи років тому мережа по франчайзингу розвивала взуттєва компанія Монарх Ритейл Україна, яка управляла п'ятьма магазинами Steve Madden і близько 80 магазинами Монарх.

Нових гравців привертає зростання роздрібного товарообігу. У 2018 році, за даними Державної служби статистики, він виріс на 2,7% в порівнянні з попереднім роком. У минулому році в Україні з'явилася H&M з H&M Home (шведський бренд середнього класу), Zara Home (іспанський бренд товарів для дому). Завдяки цьому вакантність на ринку торговельної нерухомості скоротилася за минулий рік з 5% до 3%, говориться в звіті CBRE Ukraine.

Базові орендні ставки на найкращі торгові приміщення Києва стартували від $75 за один кв м в місяць, що на 15% більше в порівнянні з попереднім роком.

Показати ще новини
Радіо NV
X