Кабмін змінив правила переведення дачних і садових будинків у житлові

14 червня 2017, 13:58
Кабінет Міністрів України спростив і удосконалив процедуру переведення дачних і садових будинків у житлові

Про це повідомив на засіданні уряду віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Відео дня

"Спрощена процедура дасть можливість українцям, що мають намір перевести дачний чи садовий будинок у житловий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості – звіту про проведення технічного огляду. Це насамперед усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення та пов’язаних з цим зловживань", - цитує його слова прес-служба Мінрегіону.

Зубко наголосив, що запровадження спрощених процедур забезпечить реалізацію громадянами права на розпорядження власним майном.

Нагадаємо, що 1 червня Президент України Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє громадянам, які через відсутність власного житла тривалий час (більше 5 років) на законних підставах проживають у гуртожитках, після передачі цих гуртожитків у власність об'єднаних територіальних громад безкоштовно приватизувати приміщення, в яких вони проживають.

Показати ще новини
Радіо NV
X