Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Кабмін змінив правила переведення дачних і садових будинків у житлові

14 червня 2017, 13:58
1681
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Спрощена процедура дозволить українцям, які мають намір перевести дачний або садовий будинок у житловий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості

Фото: stroy-sila.com

Кабінет Міністрів України спростив і удосконалив процедуру переведення дачних і садових будинків у житлові

Про це повідомив на засіданні уряду віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

"Спрощена процедура дасть можливість українцям, що мають намір перевести дачний чи садовий будинок у житловий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості – звіту про проведення технічного огляду. Це насамперед усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення та пов’язаних з цим зловживань", - цитує його слова прес-служба Мінрегіону.

Зубко наголосив, що запровадження спрощених процедур забезпечить реалізацію громадянами права на розпорядження власним майном.

Нагадаємо, що 1 червня Президент України Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє громадянам, які через відсутність власного житла тривалий час (більше 5 років) на законних підставах проживають у гуртожитках, після передачі цих гуртожитків у власність об'єднаних територіальних громад безкоштовно приватизувати приміщення, в яких вони проживають.

Головне

article_img
H&M відкриє свій перший магазин в Україні вже цього літа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися