JLL прогнозує істотне зростання ринку торгової нерухомості в Києві до кінця року

2 червня 2016, 15:23
Згідно зі звітом міжнародної компанії JLL, за цей рік зростання торгових площ буде на рівні 340%, повідомляє Українська рітейл асоціація

Як заявляють в JLL, вперше за два роки відзначено зростання роздрібного товарообігу. У порівнянні з четвертим кварталом 2015 року вакантність у торгових центрах зменшилася на 1%.

Відео дня

Експерти додають, що орендні ставки зберігаються на тому ж рівні.

За даними JLL, у Києві налічують 30 якісних ТРЦ, загальною площею 801,1 тис. кв. м. В першому кварталі цього року обсяг доступної площі скоротився на 16 тис. кв. м. Це сталося через закриття ТЦ Альта Центр.

Однак до кінця року анонсували появу ще трьох торгових центру, один з яких – New Way, вже відкрили. Це забезпечить орендарів ще 166 тис. кв. м.

Найвища концентрація торгових центрів на душу населення в Голосіївському районі столиці – 729 кв. м на тисячу осіб, вважають в компанії. Другий за величиною – Оболонський район (багато в чому завдяки наявності в районі найбільших ТРЦ DreamTown) – 566 кв. м. Менше всього якісних торгових площ у Святошинському (105 кв. м/1 тис. чол.), Дарницькому (128 кв. м/1 тис.) та Деснянському (178 кв. м/1 тис. чол.) районах.

Раніше JLL анонсувала відкриття чотирьох торгових об'єктів у столиці (включаючи і той ТРЦ, який відкрився) загальною площею 181 тис. кв. м: Lavina Mall у Святошинському районі, ЦУМ в центрі Києва, ТЦ New Way у Дарницькому районі та ТЦ Смарт Плаза в Шевченківському районі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X