Інновації, які створюють традиції

5 червня 2018, 12:50
Новини компаній
 Гармонійний архітектурний ансамбль Бульвар Фонтанів, що вже став візитною карткою стародавнього Печерська

Гармонійний архітектурний ансамбль Бульвар Фонтанів, що вже став візитною карткою стародавнього Печерська

Відкриваючи літній сезон алеї світломузичних фонтанів, ЖК «Бульвар Фонтанів» не тільки підтримує культурно-історичні традиції Києва, як однієї з найзеленіших столиць Європи, але й створює нову унікальну екосистему для комфортного і безпечного життя.

Девелоперська компанія City One Development впевнена, що для великих справ потрібна невтомна постійність. Мало створити гармонійний архітектурний ансамбль, що вже став візитною карткою стародавнього Печерська, потрібно завоювати визнання професіоналів, які назвали «Бульвар Фонтанів» – найкращим житловим комплексом у Європі за версією International Property Awards.

Відео дня

Недостатньо заявити про преміальну якість житла, необхідно щодня підтверджувати свій винятковий статус, виявляючи комплексний інноваційний підхід до вирішення всіх питань комфорту і безпеки. Потрібно не просто будувати квадратні метри площ, а створювати ідеальний варіант житлового простору, органічно вписаного в навколишній історичний ландшафт, що продовжує найкращі традиції автентичного міського середовища. Тому, відкриваючи другий рік поспіль літній сезон на власній грандіозної алеї світломузичних фонтанів, що є смисловою домінантою всього комплексу і потужним магнітом тяжіння в центрі сучасного мегаполісу, «Бульвар Фонтанів» продовжує вдосконалюватися.

Недостатньо заявити про преміальну якість житла, необхідно щодня підтверджувати свій винятковий статус

«Наш каскад фонтанів – унікальний авторський проект, створений найкращими професіоналами спеціально для нашого комплексу, – підтверджує Світлана Касамара, керівник центру продажів ЖК «Бульвар Фонтанів». – В цьому році запуск і модернізація алеї здійснювалися за допомогою спеціальної комп'ютерної програми, яка дозволяє фонтанам працювати як в автоматичному, так і в індивідуально підібраному під кожну мелодію режимі».

Свідками першого світломузичного шоу сезону стали жителі кварталу і їх гості, які зібралися на романтичну сімейну вечірку під відкритим небом у перший день літа. НаУ затишну лаунж-зону з м'якими меблями перетворилася вся зелена зона комплексу, затишні тераси каскаду фонтанів і інноваційні для нашого міста «двори без машин». Крім крижаного шампанського і полуниці, романтичний настрій вечора створювала жива музика у виконанні кавер-групи CHICA-BAND. А ноту азарту і пристрасті внесли розіграші призів від партнерів комплексу – ювелірного бутика Jewelry Concept Store, українського дизайнера Юлії Сухорукової, бутика BOTTEGA, салону краси Beauty Park Studio, бутика нишевой парфумерії та професійної косметики Niche і фітнес клубу GYMMMAXX.

Для найвимогливіших гостей – дітей – організатори підготували смачні й корисні частування, пізнавальні майстер-класи та конкурси у творчій зоні, а також різноманітні ігри та розваги, організовані за підтримки Академії щастя LeapKids, дитячого корекційного клубу «Мрія» і компанії Moll. А світломузичне шоу, що завершило вечір, – стало ефектною ілюстрацією того, що ЖК «Бульвар Фонтанів» є справжнім містом фонтанів, де неповторний тандем води, світла і музики створює унікальну за комфортом і якістю екосистему. Поєднавши в собі традиції тихого і здорового заміського життя з винятковою зручністю розвиненої міської інфраструктури та транспортною доступністю, забезпечивши мешканців найсучаснішими системами безпеки і сервісними службами, а також блискуче застосувавши сучасні екологічні підходи в проектуванні комплексу.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Інформаційна довідка:

ЖК «Бульвар Фонтанів» - комплекс преміум-класу, який розташований в історичному центрі міста Києва, на перетині вулиць Саперне Поле і Іоанна Павла ІІ. Один з небагатьох комплексів країни, де реалізується інноваційна концепція - двір без машин. Для зручності жителів і гостей ЖК спроектований трирівневий підземний паркінг для автомобілів. Родзинкою комплексу є каскад фонтанів, довжина якого складе 150 м, висота струменів - від 2 до 6 метрів. Площа комплексу під будівництво займає - 4,06 га, загальна площа - близько 179 тис. кв. м, загальна площа квартир - 83660 тис. кв. м, загальна площа нежитлових приміщень - 12786 тис. кв. м, кількість будинків - 4, кількість поверхів - 8-24, кількість квартир - 811, ємність паркінгу - 900 м/місць.

Замовником проекту «Бульвар Фонтанів» є інвестиційно-девелоперська компанія UDP, девелопер проекту - компанія City One Development, генеральний підрядник - будівельна компанія Devenstroy.

Показати ще новини
Радіо NV
X