IKEA вилучає з асортименту посуд двох серій через скарги на тріщини

18 травня 2021, 10:43

В IKEA закликали покупців повернути посуд серій HEROISK і TALRIKA через скарги на тріщини і ризик опіків. Посуд цих серій вилучають з асортименту.

Великий ритейлер меблів і товарів для дому IKEA закликав покупців відмовитися від використання посуду серій HEROISK і TALRIKA і повернути її в магазини. Про це йдеться в повідомленні ритейлера в Facebook.

Відео дня

Зокрема, покупців закликають відмовитися від використання мисок, тарілок і чашок даних серій. Споживачам, які повернуть придбану посуд, обіцяють повністю відшкодувати її вартість.

До таких заходів ритейлер вдався через скарги споживачів на те, що посуд зазначених серій часто тріскається.

«Ми вживаємо заходів обережності і вилучаємо з нашого асортименту тарілки, миски і чашки HEROISK і TALRIKA, оскільки ризики того, що вони можуть тріснути і потенційно викликати опіки, якщо в них буде гаряче вміст», — відзначили в IKEA.

Покупці можуть повернути цей посуд в магазини IKEA, для підтвердження покупки чек не потрібно. В онлайн-магазині IKEA Україна наразі представлено посуд серії TALRIKA. Посуд серії HEROISK на сайті української IKEA не продається.

Раніше в IKEA Україна підвели підсумки першого року роботи на українському ринку. За рік з моменту запуску ритейлер обробив понад 148 000 замовлень в онлайн-магазині і понад 8000 — безпосередньо в фізичному магазині в Києві.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X