H&M виставив свій бізнес у Росії на продаж. Хто претенденти

28 липня, 09:18
H&M продає російський бізнес (Фото:INTS KALNINS / Reuters)

H&M продає російський бізнес (Фото:INTS KALNINS / Reuters)

Шведський H&M виставив продаж російський бізнес. Рітейлеру важко знайти одного покупця на весь бізнес, а місцевий топменеджмент сподівається потягнути час.

Шведський модний рітейлер H&M виставив на продаж свій російський бізнес. Про це пише Коммерсант із посиланням на джерело, знайоме з пропозицією.

Потенційним покупцям пропонуються права оренди близько 170 магазинів, розподільчий центр площею 57,7 тис. кв. м та товарні запаси загальною вартістю $210 млн.

Відео дня

Як пише видання, шведський рітейлер мав дуже хороші умови орендних контрактів. Однак такі договори можна розірвати в односторонньому порядку в будь-який момент, чим багато власників торгових центрів уже почали користуватися, зазначає один із опитаних виданням експертів.

За словами джерела, пропозиції про купівлю російського бізнесу H&M, швидше за все, отримали найбільші російські fashion-ритейлери — Melon Fashion Group ( Більше 840 магазинів під брендами Zarina, Befree, Love Republic та Sela), група Спортмайстер (більше 600 точок).

Зазначається, що відмова H&M від постачання своєї продукції РФ робить продаж одному покупцю практично неможливим завданням.

За словами співрозмовника, запасів мережі може вистачити на роботу як мінімум значної частини магазинів протягом 9-10 місяців. Він наголосив, що рітейлер продає свої запаси одягу без будь-яких знижок. На думку джерела, таку позицію «лобіює місцевий топменеджер, сподіваючись, що до літа 2023 року ситуація нормалізується».

Раніше стало відомо, що шведський ритейлер модного одягу H&M почав згортати свою діяльність у Росії. Рітейлер планує зареєструвати витрати у розмірі 2 млрд крон ( $190 млн) внаслідок цього процесу, з яких близько 1 млрд крон вплине на грошовий потік.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X