Максимум інновацій. Новий фітнес-клуб Green Hills fitness & spa робить спорт доступним

30 вересня 2021, 14:02
Новини компаній
Green Hills fitness & spa

Green Hills fitness & spa

11 вересня відбулось святкове відкриття фітнес-клубу Green Hills fitness & spa, розташованого на території котеджного містечка Green Hills.

Під час традиційного сімейного заходу також було організовано дитячий забіг, естафети, відкриті тренування та лекції у фітнес-клубі й розваги для дітей та дорослих. У рамках заходу пройшов і наймасовіший забіг у котеджному містечку, який був офіційно зафіксований представником Національного Реєстру Рекордів України.

Відео дня

Green Hills fitness & spa
Фото: Green Hills fitness & spa

Green Hills fitness & spa — новий формат спорту й релаксу, аналога якому немає в передмісті, сучасний фітнес-клуб загальною площею близько 3 000 кв.м. Клуб було відкрито з інноваційним обладнанням від кращих світових виробників і різноманітними послугами для активного дозвілля та оздоровлення.

Мета клубу:

  • зробити спорт доступним за межею міста.
  • підтримати світові тенденції здорового способу життя.
  • створити культуру SPA-відпочинку — ефективної фізичної та емоційної релаксації.
Green Hills fitness & spa
Фото: Green Hills fitness & spa

Раді бачити всіх, хто, як і ми, горить ідеєю спорту. Відкриття клубу зробило можливим тренуватися буквально біля будинку або поблизу, не витрачаючи час, гроші і сили на дорогу в місто. Ви зможете заскочити на тренування до або після роботи, проплисти декілька кілометрів в басейні або відвідати SPA, не витративши півдня на виснажливі затори.

При цьому, не доведеться жертвувати якістю тренувань і відпочинком, адже фітнес-клуб обладнаний за останнім словом техніки.

Клуб включає різноманітний спектр послуг для своїх прихильників спорту та релаксу:

  • тренажерний зал: головною особливістю якого є компактна зона для функціональних тренувань OMNIA™. Цей тренажер дає безліч можливостей для опрацювання різних груп м’язів, по-справжньому універсальний і підійде для будь-якого рівня підготовки.

  • фітнес-студії: ми створили ідеальні умови для результативних та захоплюючих тренувань. У всіх студіях є допоміжний інвентар, який зробить ваші тренування цікавими і ефективними: ремені, гантелі, обважнювачі, скакалки.
Green Hills fitness & spa
Фото: Green Hills fitness & spa
  • aqua-зона: дорослий та дитячий басейни для групових та індивідуальних тренувань. В басейнах забезпечується цілодобовий контроль за якістю води. Автоматична станція регулює і температуру, вона самостійно проводить забір води, аналізує зразки і дозує норму дезінфектантів. Ви можете не переживати за здоров’я ваших близьких, у воді точно немає шкідливих мікроорганізмів і бактерій.
  • spa-комплекс: особливе задоволення та wellness зона у фітнес-клубі, яка включає в себе турецький хамам, парну лазню, фінську сауну та інші зони релаксу, такі як сніговий душ чи то душ вражень!
  • дитячий клуб це: дитяча кімната для розваг і відпочинку та студія для спортивних занять. У нашому клубі дитина може вибрати напрямок до душі: командні або індивідуальні види спорту, фітнес, танці, єдиноборства. Займатися можна з самого маленького віку. Для самих маленьких клієнтів нашого клубу є спеціальний дитячий басейн. Заняття проходять під контролем досвідчених тренерів і педагогів. Клуб гарантує комфорт і безпеку на тренуваннях і заняття.
poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Приєднуйтесь до нашої великої родини любителів спорту і якісного SPA відпочинку!

Інвестором та девелопером Green Hills fitness &spa є Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має більш ніж 20-річний успішний досвід прямих інвестицій в провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової та комерційної нерухомості.

Показати ще новини
Радіо NV
X