Забудовник уточнив терміни відкриття Sheraton Kyiv Olimpiyskiy. Втрутилася пандемія

2 лютого 2021, 18:41

У ТОВ Будівельна інвестиційна компанія ТМ заявили, що відкриття Sheraton Kyiv Olimpiyskiy очікується в 2022 році.

Відкриття в Києві першої п'ятизіркового готелю Sheraton мережі Marriott Hotels & Resort заплановано на другий квартал 2022 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на забудовника.

Відео дня

«У зв'язку з COVID відкриття плануємо на другий квартал 2022», - уточнили агентству в ТОВ Будівельна інвестиційна компанія ТМ.

Проект готелю Sheraton Kyiv Olimpiyskiy передбачає 208 номерів, з яких 199 - «стандартні» площею 40 кв. м, 8 - «люкс» (70 кв. М) і один президентський номер (190 кв. М). Також в готель розміститься два ресторани, один з яких - панорамний, wellness-зона, конференц-зали загальною площею 1,1 тис. Кв. м з функціями коворкінг.

Проект п'ятизіркового готелю Sheraton Kyiv Olimpiyskiy, яка розташована на території НСК Олімпійський, був розроблений в 2011 році до відкриття Євро-2012. Однак, у зв'язку з нестабільною ситуацією на ринку проект був заморожений.

Роботу над проектом Будівельна Інвестиційна Компанія ТМ відновила в 2018 році спільно з оператором Marriott Hotels & Resort.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року інвестиційна корпорація США оголосила про виділення $ 27 млн кредиту на завершення будівництва готелю.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X