«Приватизацію ми почали з себе». Зеленський відреагував на продаж готелю Дніпро за рекордні 1 млрд 111 млн грн

15 липня 2020, 18:06

Президент Украины Владимир Зеленский отреагировал на приватизацию киевской гостиницы Днепр.

«Велика приватизація стартувала! Щойно завершився аукціон з продажу державного пакета акцій ПАТ  Готель  Дніпро. Ціна перевищила всі очікування, досягнувши 1 млрд 111 млн грн. Це майже в 14 разів більше за початкову ціну», - написав глава держави у себе в Facebook.

Відео дня

Він побажав новому власнику, аби готель виправдав інвестиції, приніс прибуток і «став справжньою окрасою столиці».

Зеленський підкреслив, що завдяки торгам через ProZorro. Продажі Україна отримала більше грошей за своє майно. Всі кошти направлять до держбюджету.

«Так вже було проведено майже 8 тисяч аукціонів і продано майно, що належало державі, органам місцевої влади та Фонду гарантування вкладів, на загальну суму близько 2,7 млрд грн. Це ще один приклад того, як діджиталізація і відкритість приносять користь державі і долають корупцію», - написав президент.

Він висловив надію, що найближчим часом успішно приватизують також інші об'єкти Держуправління справами, а приватизація великих промислових підприємств «усуне корупцію в державному секторі».


Аукціон з продажу готелю Дніпро пройшов 15 липня. Стартова ціна лота становила 81 млн грн. В результаті державний пакет акцій готелю було продано за 1 мільярд 111 мільйонів 111 тисяч 222 гривні 22 копійки - ціну, запропоновану ТОВ Смартленд. Тепер переможця торгів перевірять, і протягом 30 днів сума має надійти на рахунок ФДМУ.

В готелі Дніпро 186 номерів, паркінг на 56 машиномісць, три конференц-зали, бізнес-центр, два ресторани, спа-центр. Загальна площа приміщень - 12,8 тис. кв. м.

Прибуток готелю за 2019 рік склав 284 тис грн.

У лютому 2020 року ФДМ повідомляв, що стартова ціна продажу готелю Дніпро складе $ 10 млн (268 млн грн), але пізніше знизив її.

Показати ще новини
Радіо НВ
X