Компанію Укрбуд продали рестораторові. Микитась стверджує, що документи про нових власників підроблені

5 грудня 2019, 12:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Максим Микитась заявив, що компанія все ще належить йому, а документи про зміну власників були підроблені.

Гендиректор Укрбуд Девелопмент Олег Майборода продав активи девелоперської компанії рестораторові Дмитру Федотенкову, розповів в ефірі Прямого експрезидент Укрбуду Максим Микитась.

Відео дня

За словами Микитися, документи про зміну власників Укрбуду були підроблені і власником компанії залишається він.

«В процесі пошуку інвесторів мною були підписані певні меморандуми, які в ЗМІ і в народі називають "понятійки". Які не несуть за собою ніякого юридичного оформлення, ніяких юридичних наслідків», - розповів Микитась.

Експрезидент Укрбуду розповів, що надалі частину цих меморандумів була підроблена за допомогою фальшивого підпису.

«Не було поставлено підписи на одній сторінці. Можна ж підсунути сюди що завгодно, що ми хочемо. Крім того, юридичного оформлення багатомільярдної компанії не було", - заявив забудовник.

Максим Микитась стверджує, що як і раніше є власником Укрбуду. Він тимчасово передавав управління компанією на час свого депутатства, проте залишався бенефіціаром основних компаній.

Водночас Микитась стверджує, що на даний момент втратив з керування над Укрбудом і звинуватив в цьому Олега Майбороду, Дмитра Федотенкова і головного юриста компанії В'ячеслава Мармиша.

«І ці три людини відповідальні перед інвесторами за те, що повинні добудувати і за рахунок яких коштів», - додав Микитась.

Микитась підкреслив, що на даний момент з компанії вивели активи з прибутковістю більше 4 мільярдів гривень.

Дмитро Федотенков відомий як співвласник компанії ФМ Груп, яка розвиває мережу ресторанів під брендом Tarantino family. До мережі входить 75 ресторанів: 57 в Києві, 17 - у Москві і 1 - в Лондоні.

Нагадаємо, що радник мера Кличко Максим Бахматов заявляв, що будівельній групі Укрбуд не грозить банкрутство , оскільки в компанію вже «Зайшов новий інвестор».

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X