Фора почала тестувати нову мережу супермаркетів

25 травня 2017, 12:41
Компанія Фора (Вишневе Київської обл.), що розвиває мережу однойменних супермаркетів і входить в торгово-промислову групу (ТПГ) Fozzy Group (Київ), розгляне можливість розвитку мережі продуктових магазинів преміального формату після детального аналізу та оптимізації діяльності першого такого магазину

За даними Фора, перший магазин продуктів преміального формату food market Favore почав роботу 11 травня в смт Козин Київської області. Загальна площа магазина склала 725 кв. м.

Відео дня

Як зазначила прес-служба, вибір місця розташування нового магазину обумовлений наявністю великої цільової аудиторії споживачів для преміум-формату в смт Козин.

"Для нас цей формат є незвичайним, тому до цього питання необхідно підходити серйозно. Ми будемо аналізувати роботу нашого першого магазину, поліпшувати сервіс, оптимізувати асортимент. І тільки після детального аналізу розглянемо можливість розвитку мережі магазинів такого формату", – цитує Інтерфакс-Україна прес-службу компанії.


ТОВ Фора створено в 1995 році. Мережа рітейлера на 10 травня 2017 року об'єднувала 241 супермаркет Фора у форматі "магазин біля дому" в Україні.

ТПГ Fozzy Group працює в Україні з 1997 року. Торгівля продуктами і товарами для дому ТПГ представлена супермаркетами Сільпо, магазини преміум-формату Le Silpo, оптовими гіпермаркетів Fozzy Cash & Carry, "магазини біля дому" Фора і Бумі, непродовольчими товарами – аптеками Будь Здоровий, фармацевтичними супермаркетами Біла ромашка і магазинів персональної електроніки Ringoo.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X