Фіала розповів, як Dragon Capital буде розвивати складську нерухомість

4 червня 2018, 18:26

Одна з найбільших інвестиційних компаній в Україні Dragon Capital має намір укласти ще кілька угод у сфері складської нерухомості, після чого планує припинити інвестиції в цей сектор.

Про це розповів генеральний директор компанії Томаш Фіала в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна .

"Не думаю, що ми найбільші [на київському ринку складської логістики - НВ]. Швидше, одні з ТОП-3 або ТОП-5 інвесторів на цьому ринку з часткою до 15%. У цьому секторі ми бачимо для себе ще одну-дві угоди середнього розміру і на цьому зупинимося", - розповів він.

Відео дня

При цьому Фіала відзначив, що в разі зростання української економіки, підвищення попиту на склади і зниження вартості банківського фінансування, Dragon Capital "буде цікаво будівництво нових логістичних і, можливо, індустріальних об'єктів під конкретних орендарів".


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital, засновану в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес-асоціації Томаш Фіала.

Показати ще новини
Радіо NV
X