Федотенков розповів про нових власників Укрбуду

20 грудня 2019, 18:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ресторатор Дмитро Федотенков володіє половиною холдингу Укрбуд, серед інших власників — представники Микитася і колишнього юриста Укрбуду Мармиша

Права власності на компанії, що входять до холдингу Укрбуд, належать рестораторові Дмитру Федотенкову, представникам колишнього власника холдингу Максима Микитася і колишнього юриста Укрбуду В’ячеслава Мармиша. Про це в коментарі НВ Бізнес повідомив Федотенков.

Відео дня

«У Укрбуду є частина компаній, якими я через своїх представників володію 50 на 50 з людьми Максима Микитася. Ще частиною компаній володію навпіл з людьми колишнього юриста Укрбуду В’ячеслава Мармиша», — сказав він.

Федотенков також додав, що в Бізнес-центрі Arsenal Plaza його партнерами є двоє приватних інвесторів, але це непублічні люди.

Раніше повідомлялося, що компанія Укрбуд девеломпент, що входить до будівельної корпорації Укрбуд, змінила офіційних власників.

Сам Микитась стверджував, що компанія Укрбуд Девелопмент все ще належить йому, а документи про продаж Федотенкову були підроблені.

Детальніше про те, що відбувається з компанією Укрбуд і об'єктами, які вона будувала, читайте в статті Трест, який лопнув в журналі НВ № 47 від 19 грудня .

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X