Крапля в морі. Китайський забудовник Evergrande відновив роботи на десятці об'єктів

25 жовтня 2021, 10:36

Девелопер Evergrande, який минулого тижня розплатився за купоном на $83,5 млн і відстрочив свій дефолт, заявив про відновлення робіт більш ніж на 10 об'єктах

Китайський забудовник China Evergrande Group заявив про відновлення роботи над більш ніж 10 проєктами в шести містах, включаючи Шеньчжень, передає Reuters.

Як зазначає агентство, таку заяву забудовник зробив після того, як відстрочив дефолт виплативши купона за облігаціями в останню хвилину.

Відео дня

У компанії заявили, що деякі з проєктів, над якими вона відновила роботу, увійшли в стадію внутрішньої обробки, в той час, як будівництво інших будівель було недавно завершено.

Також забудовник додав, що зусилля компанії щодо забезпечення будівництва зміцнять довіру ринку, і включив кілька фотографій будівельників на різних проектах з відмітками часу і дати.

При цьому Evergrande, борги якої перевищують $300 млрд, не розкриває, за скількома зі своїх 1300 проєктів в сфері нерухомості в Китаї їй довелося призупинити роботи.

Зокрема, 31 серпня компанія заявила, що деякі проєкти були припинені через затримку платежів постачальникам і підрядникам, і що вона веде переговори про відновлення будівництва.

Нагадаємо, що китайський девелопер China Evergrande Group сплатив відсотки по облігаціях на $83,5 млн напередодні терміну, після якого міг бути оголошений формальний дефолт компанії.

Аналітики припускають, що китайський забудовник Evergrande розплатиться і за низкою інших облігацій з наступним основним терміном до 29 жовтня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X