Грошей може не вистачити. Китайський забудовник Evergrande знову на межі дефолту

6 грудня 2021, 12:10

Китайський забудовник Evergrande заявив, що не може гарантувати наявність коштів для чергової виплати корпоративних облігацій.

Великий китайський забудовник China Evergrande Group знову опинився на межі дефолту на тлі закінчення у понеділок 30-денного пільгового періоду із виплат на загальну суму $82,5 млн, передає Reuters.

Відео дня

У п'ятницю, 3 грудня, в Evergrande заявили, що кредитори зажадали $260 млн, і що вона не може гарантувати достатніх коштів для виплати.

На тлі цієї заяви у понеділок акції забудовника втратили п'яту частину своєї вартості.

Зазначається, що слідом за п'ятничним повідомленням компанії влада рідної для Evergrande провінції Гуаньдун заявила, що на запит забудовника вони відправлять команду для нагляду за управлінням ризиками, посиленням внутрішнього контролю та підтримкою операцій. Це перший публічний крок влади для підтримки компанії в кризі.

Центробанк Китаю, банківський та страховий регулюючий орган та регулюючий орган із цінних паперів також опублікували заяви, в яких йдеться, що ризик для сектора нерухомості може бути обмежений.

Як пише Reuters з посиланням на аналітиків, узгоджені зусилля влади свідчать про те, що Evergrande, ймовірно, вже набула процесу реструктуризації керованого боргу та активів.

У листопаді цього року повідомлялося, що засновник Evergrande Хуей Ка Янь ( Сюй Цзяїнь - у мандаринському діалекті) продав особисті активи на $1,1 млрд , щоб розплатитися з боргами компанії.

На початку листопада також повідомлялося, що забудовник продав акції медіакомпанії HengTen Networks Group на $145 млн напередодні чергового терміну виплат за доларовими облігаціями

Нагадаємо, що в середині вересня проблеми китайського забудовника Evergrande спричинили падіння фінансових ринків.

Evergrande – другий за величиною забудовник у Китаї. Його сукупний борг перевищує $300 млрд.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X