Двір без машин: концепція ідеального життя від ЖК «Новий Автограф»

29 жовтня 2020, 19:00
Новини компаній
ЖК «Новий Автограф» (Фото:DIM)

ЖК «Новий Автограф» (Фото:DIM)

Хочете спокійно відпускати дітей гуляти у дворі і не побоюватися за їхню безпеку? Мрієте проводити вечори, прогулюючись зручними доріжками поряд із будинком і не перейматися, як обійти десятки припаркованих автомобілів?

Тоді вам точно припаде до душі концепція «двір без машин», зреалізована в житловому комплексі «Новий Автограф», що розташувався на вулиці Генерала Жмаченка, 26.

Мешканці столиці, як ніхто інший, знайомі з проблемою паркування у дворах, поруч із виходами з під'їздів і навіть на тротуарах або дитячих майданчиках. Зрештою, весь двір перетворюється на одну суцільну парковку — дітям ніде гратися, а матусям з візочками часто-густо складно навіть вийти з дому.

Відео дня

DIM
Фото: DIM

Створюючи ЖК «Новий Автограф», група компаній DIM дуже відповідально підійшла до вирішення питання щодо паркувальних місць на території комплексу, і таким чином виникла концепція «двір без машин».

«Комфорт і безпека мешканців — головний пріоритет при створенні наших житлових комплексів. Для мене як для батька дуже важливо, щоб діти у дворі перебували в безпеці: могли бігати чи грати м’ячем, не побоюючись проїжджих автомобілів. Це і стало рушієм ідеї про створення двору, який буде призначено винятково для комфорту й відпочинку людей, а не для паркування машин, — розповідає співвласник і керівний партнер групи компаній DIM Олександр Насиковський. — Ідея настільки вдала, що ми реалізуємо її також і в ЖК „Метрополіс“ і плануємо втілювати її при створенні наших майбутніх комплексів».

DIM
Фото: DIM

На території «Нового Автографу» спроєктовано комфортний підземний паркінг, де жителі зможуть залишати свої автомобілі. Також при створенні проєкту житлового комплексу не забули про гостей — для них передбачено гостьову парковку, розміщену відразу ж за брамою комплексу.

Двір житлового комплексу буде призначено тільки для відпочинку. Для найменших мешканців буде створено майданчик, також передбачено окрему зону для занять спортом і спеціально обладнане місце для барбекю.

DIM
Фото: DIM

Але це не всі заходи, вжиті під час будівництва «Нового Автографу» для комфорту і безпеки жителів. Постійне відеоспостереження уздовж периметру, цілодобове чергування мобільної групи охорони на території ЖК, інноваційна система пожежної безпеки та багато іншого. При цьому доступ на територію ЖК «Новий Автограф» відкрито тільки мешканцям і гостям, а також обслуговуючому персоналу компанії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X