Dragon Capital вирішила купити ТРЦ у Вінниці

25 червня 2018, 13:43

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Dragon Capital придбати компанію Аскор Компані, яка управляє торговим центром Sky Park у Вінниці.

Про це йдеться в повідомленні антимонопольного відомства, передає liga.net.

"Надано дозвіл компанії Dragon Capital Investments на придбання частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю Аскор Компані, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства", - повідомляє АМКУ.

Відео дня

Аскор Компані створена в 2014 році. Бенефіціар компанії - Лука Іван Хасліманн.

Загальна площа Sky Park складає близько 30 тис. кв. м. Протягом декількох років ТРЦ був об'єктом корпоративного конфлікту. На початку 2015 року контроль над Sky Park отримав Альфа-Банк.

Раніше повідомлялося, що Альфа-Банк продав два бізнес-центри в Києві.


Альфа-Банк Україна (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) засновано в 1993 році. У ABH Holding входять також Альфа-банк в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Amsterdam Trade Bank NV. Дочірні компанії ABHH також здійснюють діяльність на Кіпрі та у Великобританії.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital, засновану в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначено громадянина Чехії, президента Європейської бізнес-асоціації Томаша Фіалу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X