Dragon Capital вирішила придбати ще один ТЦ в Києві - ЗМІ

4 жовтня 2018, 08:11

Інвесткомпанія Dragon Capital має намір придбати київський торговий центр Aladdin.

Про це розповіли три джерела – топ-менеджер мережі торгових центрів, глава інвестиційної компанії і консультант з нерухомості виданню liga.net.

Повідомляється, що договір ще не підписано, але сторони вже погодили суму угоди – $23 млн.

Відео дня

Інвестиційний фонд Meyer Bergman виставив на продаж ТЦ Aladdin ще в травні. Консультантом з продажу виступила компанія Cushman & Wakefield.


Орендна площа ТЦ Aladdin - 10 571 кв. м, в ньому розташовуються 120 магазинів. Вакантність в Aladdin – менш ніж 1%. Щомісяця ТЦ відвідує близько 325 тис. осіб.

ТЦ Aladdin розташований поруч з ТЦ Піраміда на Позняках, який Dragon Capital купила два роки тому.


"Meyer Bergman віддав перевагу Dragon Capital, оскільки вони вже проводили подібні операції. Наскільки мені відомо, сторони досягли згоди, але договір ще не підписали", – повідомив глава інвестиційної компанії на правах анонімності.

За його словами, серед претендентів також була одна українська і одна іноземна компанія.

"Придбання ТЦ Aladdin – це розумний крок з боку Dragon Capital. Управління двома об'єктами в одній локації дозволить скоординувати дії і не погіршувати роботу жодного з двох торгових центрів. Завдяки злагодженим діям вартість двох активів зросте", – вважає президент консалтингової компанії UTG Вадим Непосєдов.

У прес-службі Dragon Capital повідомили, що не коментують чутки. У компанії Cushman & Wakefield від коментарів відмовилися, пообіцявши надати їх пізніше.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC.


Протягом останніх двох років компанія суттєво наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, – ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. кв. м), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic у Борисполі, логістичний комплекс класу А West Gate Logistic в Стоянці, складський комплекс у Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві, бізнес-центр Eco Tower у Запоріжжі і торгово-офісний комплекс Sky Park у Вінниці.

Інвесткомпанія спільно з американською The Goldman Sachs Group також придбала столичний офісний центр Горизонт Парк загальною площею 68,8 тис. кв. м.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X