Зруйнували окупанти. Під Києвом відновили будівлю великого логістичного комплексу

11 липня, 15:18
West Gate Logistic (Фото:transexpo.ua)

West Gate Logistic (Фото:transexpo.ua)

Окупанти майже повністю знищили складський комплекс West Gate Logistic. Одну з будівель комплексу вдалося відновити та здати в оренду.

Будівлю одного з найбільших логістичних комплексів в Україні West Gate Logistic відновлено після руйнування під час воєнних дій на Житомирській трасі в районі Стоянки.

Про це йдеться в повідомленні групи компаній Dragon Capital.

Відео дня

Будівля логістичного комплексу West Gate Logistic площею 7675 кв.м було здано в оренду. Орендарями стали компанії Нова Пошта та Watsons Ukraine.

Зазначається, що West Gate Logistic загальною площею 97 175 кв.м. було майже повністю зруйновано внаслідок артилерійського обстрілу російських загарбників у березні 2022 року.

«Під час військових дій ринок логістичної нерухомості України серйозно постраждав. Близько 373 тис. кв.м., що становить 23% від 1,6 млн кв. всього ринку професійних складів у Київській області було знищено російськими загарбниками», — зазначив комерційний директор Dragon Capital Property Management Дмитро Калінічев.

За його словами, з портфеля складської нерухомості компанії було зруйновано три об'єкти з одинадцяти ( 116 тис. кв.м. із 391 тис. кв.м — тобто 30%). Найбільший комплекс компанії West Gate Logistic був знищений майже повністю.

Комплекс складався з двох будівель: основного – площею 89 500 кв.м. та фасадною - площею 7675 кв.м, які до війни були повністю здані в оренду.

*Dragon Capital - одна з провідних інвестиційних компаній в Україні. Працює у сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських сервісів корпоративним та приватним клієнтам. Компанії належить журнал НВ, сайт NV.ua та Радіо НВ.

Нагадаємо, що наприкінці червня Dragon Capital повідомляла, що проводить ремонтно-відновлювальні роботи в частині уцілілих будівель West Gate Logistic та Terminal Bucha .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X