Dragon Capital купила найбільший бізнес-парк у Києві

31 жовтня 2018, 10:41

Компанія UCPIH Ltd, яка входить в групу компаній Dragon Capital, завершила операцію з придбання в Укрсоцбанку київського бізнес-парку Horizon Park Business Center (БЦ Горизонт Парк) площею 69 тис. кв. м.

Про це повідомила прес-служба інвесткомпанії.

Вартість угоди не розкривається.

До складу комплексу входять дві офісні вежі класу А висотою 18 і 19 поверхів і 3-поверхова будівля, що з'єднує їх, за адресою вул. Амосова 12, а також 5-поверхова офісна будівля класу B за адресою вул. Миколи Грінченка, 4-В.

Відео дня

У найбільший в Києві бізнес-парк також входить наземний, підземний та багаторівневий паркінг на понад 1,1 тис. місць, а також широкий перелік об'єктів соціальної інфраструктури.

"Ми дуже раді оголосити про завершення найбільшої угоди на ринку офісної нерухомості України за останні десять років, над якою наша команда працювала з кінця 2015 року... Ця угода дозволила нам консолідувати Horizon Park Business Center в його початковому вигляді – з 5-ма офісними будівлями загальною площею 76 412 кв. м, розташованими на ділянці площею понад 5.1 га в центральній частині Києва", - прокоментував керуючий директор по прямих інвестиціях Dragon Capital Володимир Тимочко.

У свою чергу генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала зазначив, що Horizon Park стане сьомим і найбільшим об'єктом компанії в портфелі офісної нерухомості, який був сформований за останній рік, збільшивши вдвічі його розмір - до 160 тис. кв. м.

"Загалом з 2016 року Dragon Capital разом зі своїми європейськими та американськими партнерами проінвестували в нерухомість України уже $400 млн. Наші майбутні інвестиційні плани будуть суттєво залежати від темпу реформ в Україні і в першу чергу – у сфері правосуддя та правоохоронної діяльності", - додав він.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC.


Протягом останніх двох років компанія суттєво наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, - ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. кв. м), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic в Борисполі, логістичний комплекс класу А West Gate Logistic в Стоянці, складський комплекс в Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві, бізнес-центр Eco Tower в Запоріжжі і торгово-офісний комплекс Sky Park в Вінниці.

Нагадаємо, що нещодавно Антимонопольний комітет видав дозвіл Dragon Capital і The Goldman Sachs Group на набуття контролю над компанією Роялті-Рент, яка володіє київським торговим центром Аладдін.
poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю
Показати ще новини
Радіо NV
X