Dragon Capital завершив проєкт Riviera Villas

14 липня 2021, 15:21

Група компаній Dragon Capital* успішно завершила проєкт ексклюзивного клубного селища Riviera Villas у Київській області.

Вихід з інвестиції - вирішальний крок у циклі прямого інвестування, заявили в компанії.

«13 років тому ми спільно з партнерами повірили в ідею створення під Києвом котеджного містечка з абсолютно новою для ринку концепцією і форматом. Ми інвестували кошти і зусилля у створення унікального продукту, який сьогодні по праву вважається одним із кращих місць для життя під Києвом, і який став новим домом для понад 150 сімей. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі команди проєкту, якої ми вдячні за спільну роботу і безцінний досвід втілення в життя спільних сміливих ідей», — розповів Євген Баранов, керуючий директор з прямих інвестицій Dragon Capital.

Відео дня

У компанії додали, що за роки розвитку проєкт еволюціонував і збільшився у кілька разів у порівнянні з початковим планом.

«У 2020 році проєкт Riviera Villas став частиною великого проєкту Riviera Village, який вже без участі групи Dragon Capital продовжать розвивати наші партнери з Riviera Estate. У проєкті вже з’явилися нові райони, а також розпочато будівництво додаткових об'єктів інфраструктури, які зроблять його ще більш привабливим місцем для життя», — сказано в повідомленні.

Dragon Capital — одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія має багаторічний успішний досвід прямих інвестицій у провідних виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також у знакові проєкти житлової і комерційної нерухомості.

*Dragon Capital володіє журналом НВ, сайтом NV і Радіо НВ.

Показати ще новини
Радіо NV
X