Dragon Capital дозволили купити частину найбільшого у Західній Україні ТРЦ

4 січня 2018, 08:53

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр) придбати частки в компаніях Українська Комерційна Нерухомість (Запоріжжя) і Фенікс-Капітал (Львів), що володіють відповідно бізнес-центром класу А ECO Tower і ТРЦ Victoria Gardens.

Про це повідомили у прес-службі АМКУ.

Таким чином, комітет дозволив Dragon Capital придбати частку у статутному капіталі обох підприємств, що забезпечує перевищення 50% голосів у органах управління.

Відео дня


Компанія Фенікс-Капітал (Львів) належить Globcon Limited (Великобританія). Бенефіціарами компанії є Сюлеймана Хазінедароглу і Башлілар Бурак (обидва - Туреччина). Статутний капітал підприємства становить 33,8 млн грн.

Компанія Українська Комерційна Нерухомість займається експлуатацією і здачею в оренду нерухомості. Власником компанії є ECO CEE & Real Estate Development GmbH, кінцевим бенефіціаром - Conwert Immobilien UCFB (обидва - Австрія). Статутний капітал компанії становить 25 млн грн.


Раніше повідомлялося, що офіційне відкриття найбільшого у Західній Україні трирівневого ТРЦ Victoria Gardens у Львові орендною площею (GLA) 54,5 тис. кв. м відбулося 29 жовтня 2016 року.

Нагадаємо, минулого року інвесткомпанія Dragon Capital придбала два логістичних комплекси під Києвом.

26 вересня стало відомо, що Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою участь у медіа-просторі країни. Крім того, компанія купила два бізнес-центри у Києві.

А наприкінці листопада Dragon Capital дозволили придбати частку у статутному капіталі дочірнього підприємства рітейлера Край Проперті.

22 грудня стало відомо, що Dragon Capital купила виробничий комплекс із чайною фабрикою.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Показати ще новини
Радіо НВ
X