Dragon Capital дозволили купити київський ТРЦ Аладдін

19 жовтня 2018, 15:48

Антимонопольний комітет (АМКУ) видав дозвіл інвесткомпанії Dragon Capital і The Goldman Sachs Group на опосередковане набуття контролю над Роялті-Рент, яка володіє київським торговим центром Аладдін.

Про це повідомили в АМКУ.

Інвестиційний фонд Meyer Bergman виставив на продаж ТРЦ Аладдін ще в травні. Консультантом з продажу виступила компанія Cushman & Wakefield.


Орендна площа ТРЦ Аладдін - 10 571 кв. м, в ньому розташовуються 120 магазинів. Вакантність в Aladdin – менш ніж 1%. Щомісяця ТЦ відвідує близько 325 тис. осіб. ТРЦ Аладдін розташований поруч з ТЦ Піраміда на Позняках, який Dragon Capital купила два роки тому.

Відео дня


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала. Співінвесторами фонду виступають Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC.

Показати ще новини
Радіо NV
X