Деякі незаконно побудовані Войцеховським будівлі можуть знести - Кличко

23 листопада 2016, 15:11
Мер Києва Віталій Кличко заявив, що влада столиці вивчає можливість знесення деяких об'єктів незаконного будівництва Анатолія Войцеховського, підозрюваного у вчиненні низки кримінальних злочинів

"Ми розглядаємо кожен із цих об'єктів окремо. Вивчаємо, робимо експертний аналіз і потім даємо оцінку - ми можемо ввести його в експлуатацію, чи ні. Або ж деякі будинки, які збудовані без дотримання норм, можливо, необхідно буде знести", - передає його слова журналістам 23 листопада в кулуарах Інвестиційного форуму міста Київ Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За словами мера, міська влада не може ввести в експлуатацію будинки, що не мають проектної документації.

"Не маючи проектної документації, ми не можемо давати підтвердження, оскільки цей будинок може скластися, як картковий будиночок, і ми потім будемо нести за це відповідальність", - сказав Кличко.

Нагадаємо, 15 липня Генеральна прокуратура України прийняла і вручила повідомлення про підозру Анатолію Войцеховському за фактами умисного ухилення від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи для самовільного захоплення земельної ділянки територіальної громади Києва по вул. Закревського, 42 і будівництва ЖК Перлина Троєщини, а також заволодіння під час цього будівництва шляхом обману грошовими коштами громадян на суму 2,6 млн грн.

Також у зазначеному кримінальному провадженні триває розслідування фактів самовільного захоплення ще 40 земельних ділянок у Києві та самовільного будівництва на них.

27 липня за Войцеховського було внесено заставу у розмірі 14 млн гривень.

У серпні прес-секретар голови Генпрокуратури Лариса Сарган заявила, що скандальний київський забудовник Анатолій Войцеховський перебуває на території України.

25 жовтня повідомлялося, що слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою скандального столичного забудовника Анатолія Войцеховського і його двох співучасників.

Показати ще новини
Радіо NV
X