Новий голова Державної архітектурно-будівельної інспекції не пройшов випробувальний термін

17 липня 2019, 14:38

На будівельному ринку склалась катастрофічна ситуація, заявив віце-прем'єр Генадій Зубко

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції Сергій Кузьмін, призначений на цю посаду 27 березня 2019 року, не пройшов випробувальний термін. Про це під час засідання уряду заявив віце-прем'єр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Генадій Зубко, повідомляє його прес-служба.

Відео дня

Зубко додав, що підписав відповідне подання до Кабінету міністрів.

Він повідомив, що випробувальний термін тривав три місяці, протягом яких Кузьмін не зміг виконати поставлені перед ним завдання.

«Електронний кабінет забудовника не впроваджено, реструктуризація ДАБІ не підготовлена. І найголовніше — збільшення останнім часом відмов у будівництві - з 20% до 70%. Плюс — ненадання голові ДАБІ доступу до державної таємниці у зв’язку з поданням ним неправдивих відомостей про себе», — зазначив віце-прем'єр.

«Ми проаналізували стан виконання завдань і ситуацію на будівельному ринку, яка є катастрофічною за кількістю звернень і відмов. Тому я підготував саме таке подання. Розраховую, що Кабінет міністрів його розгляне згідно з процедурою і ухвалить відповідне рішення», — наголосив Зубко.

Раніше повідомлялося, що понад 80% забудовників назвали ДАБІ головним джерелом корупції у галузі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X