«Золотий час». Українська мережа коворкінгів Creative States готується до запуску в Польщі

24 січня, 16:11
Creative States готується до запуску у Польщі (Фото:Creative States)

Creative States готується до запуску у Польщі (Фото:Creative States)

Мережа коворкінгів Creative States готується до запуску в Польщі. Період окупності - шість років.

Українська мережа коворкінгів Creative States готується до запуску на польському ринку. Про це СЕО компанії Ілля Кенігштейн розповів в інтерв'ю Liga.net.

Перший коворкінг компанія може відкрити у Варшаві. Заклад хочуть оформити в українському стилі, але без пасторальної шароварщини.

Відео дня

« Ведемо переговори з кількома лендлордами у Польщі. Як не дивно, зараз золотий час для виходу на міжнародні ринки», — заявив Кенігштейн.

За словами фундатора компанії, дизайн не розробляли. Його планують тестувати з українцями, аудиторією резидентів, «щоб розуміти, чи гідно представлятимемо країну».

Також він додав, що Creative States використовуватиме українські рішення щодо дизайну, матеріалів, зокрема дерева.

Кенігштейн зазначив, що відкриття коворкінгу в Польщі коштуватиме від 3 млн євро, а термін окупності складе не менше шести років.

« Там проект окупається вдвічі довше, ніж тут. Якщо в Україні для нас стандарт — три-п'ять років, то там все лише починається від шести років. Ціни на ремонт у Польщі одразу вдвічі вищі, ніж тут. Умови з лендлордами — вп'ятеро жорсткіші. Рівень конкуренції — у 100 разів вищий», — заявив Кенігштейн.

У травні 2021 року Creative States заявили про запуск франшизи зі вступним внеском у $100 тисяч.

Тоді повідомлялося, що Creative States планує запуститися у 13 країнах світу та збільшити загальний портфель метрів до 80 000 кв.м. До 2025 року компанія планує збільшити сумарну кількість локацій до 32 просторів.

На 2022 рік компанія планувала відкриття локацій у Києві, Дніпрі та Харкові та розглядала можливість запуску в Одесі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X