Creative States анонсували відкриття нових локацій у Києві, Дніпрі та Харкові

28 січня 2022, 11:02

У Creative States анонсували відкриття нових локацій у Києві, Дніпрі та Харкові та розглядають можливість відкриття в Одесі.

Мережа коворкінгів Creative State планує у 2022 році відкрити нові локації у Києві, Дніпрі та Харкові та збільшити загальну площу офісних просторів удвічі – майже до 30 000 кв. м. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

У 2022 році компанія планує відкрити нову локацію у київському БЦ Capital Towers. Площа локації складе понад 5500 м², вся офісна інфраструктура і зони загального користування розташуються на 3-х поверхах. Приміщення будуть розраховані на команди будь-якого масштабу від 1 до 50 осіб.

Також Creative State із партнером A Development займається реноваційним проєктом на Подолі. У компанії не виключають, що цього року запустять у роботу ще одну «секретну» локацію у Києві.

До кінця весни 2022 року в Creative States планують відкрити другий простір у Дніпрі площею 3600—4000 м². Повідомляється, що об'єкт зможе вмістити близько 700 людей.

Крім того, до початку осені цього року Creative States планує відкрити два об'єкти у центральній частині Харкова, площею близько 4 000 м² кожен. Загальна інвестиція на реалізацію нових просторів у Харкові становитиме понад $4 млн.

Також у компанії розглядають запуск офісного простору Creative States у Львові.

Нагадаємо, що у травні минулого року Creative States заявили про запуск франшизи зі вступним внеском у $100 тисяч.

Тоді повідомлялося, що Creative States планує запуститися у 13 країнах світу та збільшити загальний портфель метрів до 80 000 кв.м. До 2025 року компанія планує збільшити сумарну кількість локацій до 32 просторів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X