Суд визнав недійсною передачу Корбану частки в юрособі Цитруса. Він оскаржить

1 жовтня 2021, 11:20

Суд визнав недійсною передачу частки в одному з юросіб компанії Цитрус Геннадія Корбана. Той з рішенням не згоден і буде його оскаржувати.

Господарський суд Одеси визнав передачу частки в 50% у ЗТ-ІНВЕСТ (одна з юросіб Цитруса) від Дмитра Зінченка до Геннадія Корбана недійсною. Про це йдеться в рішенні суду, на яке звернуло увагу видання dev.ua.

Відео дня

Законність цієї угоди оскаржував другий співзасновник Цитруса — Григорій Топал. Саме він оскаржив її в суді.

Згідно з рішенням суду, Зінченко зобов’язаний був письмово повідомити інших учасників ТОВ про свій намір щодо відчуження частки. Фактично, йдеться про пропозицію цієї частки іншим учасникам товариства.

Продати свою частку сторонній людині Зінченко зміг би, якби жоден з інших учасників ТОВ протягом тридцяти календарних днів з дати одержання повідомлення не відповів би на нього.

За даними Укрпатенту, на момент укладання угоди між Корбаном і Зінченко на юрособу ЗТ-ІНВЕСТ були зареєстровані торгові марки і логотипи мережі.

Як заявив Корбан в коментарі виданню AIN.UA, він буде оскаржувати це рішення.

«Це рішення не набуло чинності і буде опротестовано в апеляційній інстанції на наступному тижні», — зазначив він.

Нагадаємо, що в березні цього року Геннадій Корбан придбав 50% в одному з юросіб мережі магазинів електроніки Цитрус — ТОВ ЗТ-ІНВЕСТ.

У відповідь на це в Цитрусі заявляли, що Корбан придбав частку в компанії ЗТ-ІНВЕСТ у прихований спосіб, і додали, що вже подали позов до суду про перегляд законності такого придбання.

Пізніше Корбан заявляв, що після покупки частки в одній з юросіб Цитруса ТОВ ЗТ-ІНВЕСТ планує зайнятися оптимізацією компанії. Зокрема, він заявив про плани перенести юридичну адресу компанії з Одеси в Дніпро. Також Корбан додав, що вже почав будувати нову онлайн-платформу для компанії разом з Дмитром Зінченком.

У самому Цитрусі стверджували, що покупка частки в одному з юросіб не дає Корбана можливості односторонньо і без узгодження другої сторони приймати будь-які зміни або рішення в підприємстві.

У червні цього року Геннадій Корбан заявив про позови до компанії Цитрус та її співвласника Григорія Топала на 1 млрд грн і звинуватив рітейлера в ухилянні від сплати податків і «сірому» розмитненні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X