Скільки Budhouse Group має намір вкласти в майбутні проєкти

21 травня 2021, 20:13

Девелоперська компанія Budhouse Group планує приступати до будівництва нових ТРЦ у Запоріжжі, Одесі та Києві. Але нові об'єкти компанія витратить понад $300 млн.

У 2021 році компанія Budhouse Group має намір приступити до будівництва торгово-розважального центру Yessa в Одесі.

Про це на зустрічі з журналістами повідомив засновник і акціонер компанії Анатолій Шкрібляк.

Відео дня

«Торговий центр майже готовий, а на його добудову необхідно близько 12 млн євро», - повідомив він.

Завершити будівництво планується восени наступного року.

Також компанія має намір приступити до будівництва нового торгово-розважального центру в Запоріжжі, в який Budhouse Group має намір вкласти близько 80 млн євро, каже Шкрібляк. Термін реалізації цього проекту складе 2,5 року.

Після завершення цього проекту девелопер планує приступити до будівництва торгово-розважального центру на пр. Перемоги в Києві, в який потрібно вкласти близько 220 млн євро.

«Ми не ведемо переговори про продаж діючих торгових центрів, ми працюємо з міжнародними фінансовими партнерами і залучаємо кредитне фінансування», - уточнив Анатолій Шкрібляк.

Він додав, що після завершення всіх озвучених проектів Budhouse Group планує купувати діючі торгові центри і проводити їх реконцепцію. Бізнесмен поки не розглядає покупку і будівництво активів за межами України.

Budhouse Group - це одна з найбільших девелоперських компаній України, яка управляє трьома торговими центрами - ТРЦ Fabrika (Херсон), ТРЦ Lubava (Черкаси) і ТРЦ Forum (Львів), а також чотиризірковим готелем Khortitsa Palace (Запоріжжя).

Показати ще новини
Радіо НВ
X