Британська компанія вирішила продати торговий центр у Києві

10 травня 2018, 09:50

Британський інвестиційний фонд Meyer Bergman виставив на продаж свій єдиний актив в Україні - ТЦ Аладдін в Києві. Об'єкт оцінили в $22,5 млн.

Про це liga.net повідомили три джерела: директор торгового центру, консультант з нерухомості та інвестиційний банкір. Крім того, інформацію про пошук покупця для ТЦ підтвердили в компанії Cushman & Wakefield (раніше DTZ), яка виступає консультантом з продажу.

Відео дня

Орендна площа ТЦ - 10, 5 тис. кв. м, в ньому розташовано 120 магазинів, йдеться в прес-релізі Cushman & Wakefield. Зараз Аладдін заповнено на 99%. Щомісяця ТЦ, розташований поблизу метро Позняки, відвідує близько 325 тис. осіб.

Фонд Meyer Bergman став власником ТЦ Аладдін в 2008 році. Сума угоди тоді становила близько $40 млн, повідомив обізнаний інвестбанкір.

"Аладдін розрахований на гігантський житловий масив, де немає жорсткої конкуренції", - зазначив генеральний директор консалтингової компанії NAI Ukraine Віталій Бойко. На його думку, фонд надходить як звичайний інвестор, який купує проекти на 5-10 років, а потім виходить з них. Власнику потрібно було або вкладатися в реконструкцію і розвиток, або продавати об'єкт, зазначає Бойко.

Аладдін цікавий для інвесторів, так як має вигідне місце розташування і дозволить потенційним покупцям збільшити його прибутковість, вважає керівник департаменту ринків капіталів компанії Cushman & Wakefiled Володимир Мисак.

Показати ще новини
Радіо НВ
X