Жодного разу не рейдерство. Російський бізнес OBI купили за 600 рублів

15 серпня 2022, 16:34
OBI продав бізнес у РФ (Фото:OBI Росія via Facebook)

OBI продав бізнес у РФ (Фото:OBI Росія via Facebook)

Російський бізнесмен Йозеф Ліокумович заявив, що купив бізнес OBI у РФ за 600 рублів.

Новий інвестор викупив російський бізнес німецької мережі OBI за 600 рублів. Про це власник контрольного пакета ( 60%) бізнесмен Йозеф Ліокумович розповів в інтерв'ю російському Forbes.

Відео дня

« Так, 600 рублів. До пандемії йшлося про 100 млн євро. Не можна сказати, що цей бізнес пішов за безцінь. Наразі з'явилися обставини, які багато що змінили. У цей бізнес треба багато вкладати, наводити лад. Це економічно здорова, чудова компанія, але її треба поставити на ноги», - заявив новий власник бізнесу.

За 600 рублів новий інвестор отримав у власність 27 магазинів мережі. За його словами, минулого року збитки мережі становили 2,5 млрд рублів.

Він зазначив, що вже вів переговори щодо купівлі мережі у 2019 році. Тоді її оцінили у 100 млн євро.

Інші 40% російського бізнесу OBI належать непублічному російському партнеру, ім'я якого власник контрольного пакета не назвав.

На початку березня материнська компанія OBI німецька OBI GmbH & Co заявляла, що припинить роботу мережі магазинів у Росії . У компанії заявляли, що « глибоко стурбовані трагічним розвитком та наслідками» подій в Україні.

Пізніше топменеджер російського підрозділу Максим Суравегін заявив, що магазини мережі зможуть відновити роботу вже у квітні.

Своєю чергою в OBI спростували повідомлення про відновлення роботи в Росії.

12 квітня повідомлялося, що німецька мережа OBI продасть свій бізнес у Росії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X