Приватизація заводу Більшовик. Антимонопольний комітет перевірить дотримання конкуренції учасниками торгів

2 листопада 2021, 17:57

Антимонопольний комітет перевірить дотримання конкуренції учасниками аукціону приватизації заводу Більшовик.

Антимонопольний комітет перевірить дотримання конкуренції під час аукціону із продажу 100% акцій Першого київського машинобудівного заводу (завод Більшовик).

Про це повідомляється на сайті відомства.

Відео дня

Комітет розпочав дослідження щодо наявності або відсутності ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції у діях учасників аукціону з продажу заводу Більшовик.

"У ході дослідження Комітет перевірить наведені в засобах масової інформації факти про можливі неконкурентні дії учасників аукціону", - йдеться у повідомленні відомства.

Нагадаємо, що аукціон із продажу корпоративних прав Більшовика пройшов 27 жовтня. За стартової ціни 1,39 млрд грн підприємство було продано за 1,429 млрд грн ТОВ Дженерал Коммерс. Ще два учасники — ТОВ Інвест Новація Степана Черновецького та ТОВ ДК Каскад Віталія Хомутинника запропонували менші суми.

Раніше у Фонді держмайна говорили про 15 потенційно зацікавлених у купівлі заводу інвесторів. Вони оцінювали вартість підприємства, з урахуванням боргу, у 2,5 млрд. грн.

Як раніше писав НВ Бізнес, більшість претендентів відмовилися від участі в аукціоні через потенційний конфлікт з компанією Агроміл Дистриб'юшн.

Після аукціону в компанії Степана Черновецького Інвест новація заявили, що не підвищували свою ставку в ході аукціону, оскільки вважають стартову ціну заводу Більшовик досить високою з урахуванням проблем, що існують у підприємства.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X