Останній квартал Безоса. Amazon відзвітувала про зростання виручки і прибутку, але котирування все одно впали

30 липня 2021, 15:24

За підсумками другого кварталу Amazon відзвітував про зростання виручки до $113,08 млрд, але котирування компанії все одно поповзли вниз. Це був останній квартал Amazon під керівництвом Джеффа Безоса.

Компанія Amazon за підсумками другого кварталу цього року відзвітувала про зростання виручки на 27% - до $113,08 млрд, передає CNBC.

Виручка компанії не виправдала очікування аналітиків, які прогнозували виручку в $115,2 млрд у підсумками кварталу. Відзначається, що компанія показала значне уповільнення темпів зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Тоді виручка Amazon зросла на 41%.

Відео дня

Підрозділ Amazon, яке займається продажем реклами і іншими послугами, за цей період збільшило виручку на 87% в річному численні. Виручка Amazon Web Services виросла на 37% - до $14,81 млрд.

Прибуток компанії за аналогічний період зросла на 48,4% - $7,7 млрд. Відзначається, що цьому сприяли зростання виручки від хмарних сервісів, реклами і підписок.

Прибуток в перерахунку на акцію склав $15,12.

У третьому кварталі компанія розраховує отримати виручку в розмірі від $106 до $112 млрд. Також в компанії прогнозують операційний прибуток в діапазоні від $2,5 до $6 млрд за підсумками наступного кварталу.

Після публікації звіту акції Amazon подешевшали на 7%.

Нагадаємо, що 5 липня Джефф Безос покинув пост СЕО онлайн-рітейлера Amazon рівно через 27 років після її заснування.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X