В Алло заявили сотні мільйонів гривень збитків через війну. Відновили роботу більшої частини магазинів

9 травня, 16:52
Алло відновила роботу 240 магазинів (Фото:Пресслужба Алло)

Алло відновила роботу 240 магазинів (Фото:Пресслужба Алло)

В Алло заявили, що збитки мережі через війну становлять «кілька сотень мільйонів гривень». З початку бойових дій компанія змушена була закрити 90% магазинів, але тепер відновлює роботу торгових точок.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Мережа магазинів Алло відновила роботу 240 магазинів у 114 містах, з них 28 – у Києві. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Також компанія відновила доставку онлайн-замовлень. Станом на початок травня працює 70% роздрібної мережі. За останні два тижні квітня Алло відновила роботу 22 магазинів - у Харкові ( п'ять магазинів) та Чернігові ( Два магазини).

« На початку війни для безпеки співробітників та клієнтів ми скоротили кількість працюючих точок до 32, а також закрили офіси на небезпечних територіях. Наразі все ще не працюють майже 100 магазинів: близько 30 із них — зруйновані або пограбовані, решта перебувають на непідконтрольній території або в містах, де ведуться бойові дії», — йдеться у повідомленні компанії.

В Алло додали, що збитки через війну в Україні складають « кілька сотень мільйонів гривень». У довгостроковій перспективі у компанії хочуть відновити довоєнну кількість магазинів.

У березні та квітні компанія відкрила два абсолютно нові шоуруми — у Конотопі, Сумська область, та розширений Алло МАХ нової концепції у Дніпрі. Найближчими днями запускається магазин в Ірпені.

Також у квітні АЛЛО відновила прийом онлайн-замовлень з доставкою в областях та містах України, де це фізично можливо та безпечно. Замовлення можна отримати у працюючих відділеннях Нової пошти, адресною доставкою та доставкою на точки видачі в магазинах Алло.

Також на сайті Алло можна купити товари у торговців маркетплейс: свою роботу відновили вже 800 партнерів.

Нагадаємо, що станом на кінець квітня онлайн-рітейлер Rozetka відновив роботу 118 точок видачі . До війни компанія мала 270 таких точок.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X