Альфа-банк уклав дві великі угоди на ринку нерухомості

22 травня 2018, 09:46
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Альфа-банк продав бізнес-центри (БЦ) Ренесанс і частина Торонто-Київ власнику меблевої компанії Merx Вадиму Григор'єву і найбільшому виробнику товарного бетону в столиці - групі Ковальська.

Про це повідомили джерела, передає liga.net.

Віце-президент, керівник з інвестицій в девелоперські проекти Альфа-Банк Україна і Укрсоцбанку Ірина Скороходова підтвердила продаж.

Відео дня

Назвати покупця і суму покупки в банку відмовилися. За оцінкою фахівця консалтингової компанії SV Development Сергія Костецького, 7,5 тис. кв. м Торонто-Київ коштує $11 млн, а БЦ Ренесанс - до $25 млн.

"Ренесанс купив власник групи Merx Вадим Григор'єв, а частина Торонто-Київ - група Ковальська", - повідомив на правах анонімності інвестбанкір. Цю інформацію підтвердили інші учасники ринку.

Промислово-будівельна група Ковальська дійсно купила частину приміщень БЦ Торонто-Київ, повідомив генеральний директор Ковальської Сергій Пилипенко. За його словами, угоду закрили в кінці квітня. Суму угоди він назвати відмовився.

Ковальська спеціалізується на будівництві житла. Купівля офісного центру стала для гурту першим на ринку комерційної нерухомості.

Бізнес-центр класу А Торонто-Київ знаходиться в центрі міста. Його загальна площа - 83,9 тис. Кв м. Велика частина записана на окрему юрособу і належить інвестиційному фонду Dragon Capital, розповідає керівник Департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Ростислав Симонов.


Альфа-банк (до січня 2001 року - Київський інвестиційний банк) заснований в 1993 році. У ABH Holding входять також Альфа-банк в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Amsterdam Trade Bank NV Дочірні компанії ABHH також здійснюють діяльність на Кіпрі і в Великобританії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X