"Від ідей не втечеш". Співзасновник Холдингу емоцій !FEST розповідає, де шукати натхнення і work-life баланс

21 листопада 2017, 10:53
Юрко Назарук, співзасновник Холдингу емоцій !FEST, до якого входять ресторани Криївка, Львівська майстерня шоколаду, театр пива Правда тощо, відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Не варто втрачати будь-який час з рідними та близькими. Це ті, хто будуть з тобою завжди, незалежно від того, хто ти. Тому сім’я не має страждати від твого бізнесу.
  • Дивитись перш за все на очі людей, з якими щось робиш, а не на їхні можливості.
  • Цінувати кожну хвилю, котру проживаєш, проте думати про майбутнє.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Успішний бізнесмен, для мене – це той, хто реалізував свої божевільні ідеї, робить світ кращим та є від того щасливим. Тому в цьому контексті грошовий еквівалент не є визначальним. На жаль, український топ-50 мене мало надихає, хоча зараз дуже багато цікавих молодих проектів.

Марк Цукерберг
Марк Цукерберг Фото:

У Цукерберга (засновника Facebook Марка Цукерберга – ред.) варто повчитись вмінню ділитись і жертовності, у Маска (засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска – ред.) – ризикованості, віри в себе та ідею. Проте в світі десятки тисяч підприємців, які просто роками роблять свої якісні продукти: від пива до ліхтариків, і їхня любов та відданість своїй справі є, певно, найкращим прикладом. Основне – це пристрасть до того, що ти робиш.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

  • Геном. Автобіографія виду в 23 розділах – це, певно, найкрутіша інформація, яку люди здобули про себе, багато що пояснює... Це історія сапієнс – важко справді собі уявити, якби в світі досі існувало ще 5 видів людей, окрім сапієнс.
  • Викрадачі вогню – це те, що розширяє наші можливості, і, чи не вперше, про це сказано вголос.
  • Історія про життя, смерть і нейрохірургію Генрі Марша – книга про дуже непрості рішення.

© starylev.com.ua
© starylev.com.ua Фото:

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Тайм-менеджмент, як такий – то для того, щоб було що викладати бізнес-консультантам.

Бізнес для мене перш за все – це реалізація задумів та ідей, а від ідей не втечеш ані в ліс, ані в офіс. Тому життя в органічному тобі довкіллі разом з рідними та бажаними людьми – якщо ти знаєш, що тебе робить щасливим – то будь таким. І не забуваючи, що ти відповідальний перед тим, що зробив, і за те, що ще зробиш. Ну і не спізнюватися!

5. Де шукати натхнення?

Мандри, книги, музика – це все, що розширює твій кругозір і в результаті формує твоє бачення та здатність народити щось своє. А от надихати можуть абсолютно прості речі, котрі поруч з нами та довкола, які ми не помічаємо, просто до цього треба бути готовим.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X