"Важливо тримати орієнтир на тих, хто знає більше": генеральний менеджер Red Bull в Україні про пошук натхнення

16 лютого 2018, 18:59
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Генеральний менеджер Red Bull в Україні Тетяна Лукінюк ділиться своїми порадами, а також розповідає про останні книги, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Більше читати;
  • Менше їсти;
  • Народжувати третю.

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Відео дня

Ірина Рубіс via Facebook

Я не створюю кумирів з бізнесменів, яких я не знаю особисто. Мені цікаво спостерігати за розвитком моїх друзів і знайомих. Наприклад, я захоплююся Іриною Рубіс (глава Ekonomika Communication Hub), яка викупила збиткову компанію у олігарха, перетворила її на прибуткову та розвиває у відповідності зі своїми дуже просунутими екологічними принципами ведення бізнесу.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© perfecta_s via Instagram

Я віддаю перевагу книгам, а не фільмам, та художнім книгам, а не бізнес-книгам. Я люблю книги, які змушують переживати і залишають питання. З "тих, що змушують переживати" зазначу Зулейка відкриває очі Гузель Яхіної, яка розповідає про людяність в жорстокому киплячому казані сталінських репресій 30-х років. З "тих, що залишають питання" – Обіцянка на світанку Ромена Гарі, де автор залишає витати в повітрі питання про ціну успіху, пошуку власних бажань і порожнечі життя без них.

© edelveysik via Instagram

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Я не знаю, як можна будувати кар'єру і дотримуватися work-life балансу. Неминуче, що одне переважує інше в різні періоди життя. Я не прагну балансу, а дивлюся на його відсутність, як свідомий вибір, який мені підходить. Я займаюся тим, що подобається, тому питання втоми або вигорання не представляє якусь хронічну проблему. Мені здається ще тому, що у мене відбувається зміна виду діяльності: виїхати з офісу на польовий візит, вимкнути управління компанією і включити читання або викладання.

5. Де шукати натхнення

Люди – моє основне джерело натхнення. По-перше, мої друзі. Їхні досягнення, їхні нетривіальні нові проекти, їхній оптимістичний настрій мене надихає. По-друге, люди, у яких є чому повчитися – мій поточний керівник, наприклад, викладачі та бізнес-тренери. Особливо з віком важливо знаходити, підтримувати відносини і тримати орієнтир на тих, хто знає більше. По-третє, моя сім'я – мої доньки: час з ними, їхні радості, їхні бажання, наші кумедні діалоги. З молодшою ми любимо разом читати і грати в інтелектуальні ігри. Зі старшою більше обговорювати події та плани.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X