Топ-менеджер Philip Morris Ukraine: Біг допомагає зосередитися і відповісти собі на всі "вечірні" питання

7 листопада 2017, 12:07
Директор із корпоративних зв'язків Філіп Морріс Україна (Philip Morris Ukraine) Наталія Бондаренко відповідає на питання НВ Бізнес в рамках спецпроекту #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Навчитися розставляти пріоритети. Зараз мені здається, що я все таки навчилася;
  • Більше часу проводити з дітьми (10 років тому у мене їх було 2-є, зараз - 3-є);
  • Вивчити ще одну мову;
  • Бути терпимішою до недоліків оточуючих.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Петро Чернишов, президент компанії Київстар
Петро Чернишов, президент компанії Київстар Фото:

Петро Чернишов, під керівництвом якого я працювала три роки. Спочатку було нелегко, але завжди дуже цікаво! Ось у кого можна повчитися ефективно використовувати кожну хвилину часу! Завжди дивувалася щирій непідробній жадобі до нових знань, досвіду, експериментам, величезній енергії, здатності заряджати і надихати оточуючих на нові звершення і здобутки. Я вважаю, що лідер – це комбінація IQ, емоційного інтелекту і енергії. І Петро – це стовідсоткове уособлення лідера.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Книги. Мені дуже сподобався психологічний роман Тоніно Бенаквіста Хтось інший. Про що? Кожен коли-небудь замислювався над тим, як було б здорово стати кимось іншим, змінити своє життя кардинально, забути всі свої звички, забути все, що пов'язано з тією людиною, яка є зараз, змусити життя підлаштуватися під себе. Але навряд чи хтось коли-небудь був готовий дійсно піти на це. А ось два героя роману Тоніно Бенаквіста, досягнувши горезвісного середнього віку, зважилися, змогли, переступили через свій страх, переступили через саме життя, через систему. Перетворення героям вдаються! В цьому основна ідея роману: не відмовляйтеся бути собою – адже хіба є щось більш важливе?

Вразила Солодка Даруся Марії Матіос – дуже емоційний твір, сцени з цієї книги не раз спливали в моїй пам'яті після прочитання.

Минулого року перечитала Доктор Живаго Бориса Пастернака. Я познайомилася з цим романом ще будучи школяркою, років в 15, а після – часто подумки поверталася до окремих епізодів.

З останнього прочитаного: нещодавно відкрила для себе канадську письменницю Еліс Манро, її збірку оповідань Дорожче самого життя прочитала на одному диханні. Їй вдається писати так, що з перших слів розповіді віриш в існування героїв, вони не вигадані. Сюжет кожної розповіді непередбачуваний і після нього залишається приємний післясмак.

© Summit Entertainment
© Summit Entertainment Фото:

З фільмів хочеться виділити Ла-Ла-Ленд, Світське Життя, Магію Місячного Світла і, втім, практично всі фільми Вуді Алена. Кожен з них я із задоволенням періодично переглядаю.

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Потрібно вміти правильно розставляти пріоритети! Обов'язково спати не менше, ніж потрібно (мені достатньо 7 годин), і знаходити час для фізичної активності.

5. Де шукати натхнення?

Найсильніші джерела мого натхнення – це моя сім'я, діти, мої близькі. Я дуже люблю розмовляти зі своїми дітьми про все і ні про що: чим вони живуть, як думають, що їх хвилює. Вони інші і я багато чому у них вчуся. Сумую за старшим сином Михайлом, який вчиться в США (Emerson College в Бостоні), тому особливо надихаюся короткими моментами нашого спілкування, музикою і піснями, які він пише, його поглядами на життя.

Мене дуже заряджає спорт, будь-яка фізична активність і подорожі. Я довго "живу" побаченим, дуже люблю гарні "краєвиди" і архітектуру. У моменти, коли мені важко або потрібно відволіктися, – завжди згадую побачене, "прокручують картинку".

З цієї ж причини я люблю пробіжки вранці, особливо за містом – прекрасна можливість помилуватися краєвидом, відзначити зміни в природі. Бігаючи по ранковому Києву, я спостерігаю, як місто прокидається, в поїздках – вивчаю околиці. З цієї причини я завжди беру кросівки та спортивний одяг у відрядження. Біг допомагає зосередитися, зарядитися позитивом на весь день і відповісти собі на всі "вечірні" питання.

Читайте також:


Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання - пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X