Топ-менеджер Київстар: Якщо ти хочеш щось змінити – заяви про це

3 листопада 2017, 11:14
Директор з корпоративних комунікацій компанії Київстар Анна Захараш відповідає на питання НВ Бізнес в рамках спецпроекту #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Будь сміливіше в мріях і амбіційніше в планах.
  • Бережи здоров'я і піклуйся про себе в першу чергу. Від твоєї енергії і ресурсів залежить багато хто.
  • Не чекай, доки тобі запропонують. Якщо ти хочеш щось змінити – заяви про це.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Шеріл Сендберг
Шеріл Сендберг Фото:

Мені дуже подобається Шеріл Сендберг, член ради директорів Facebook. Їй вдається надихати себе і оточуючих на круті проекти. І мене також.

Також мене надихає Мей Маск, модель і мати винахідника Ілона Маска, Мері Кей Еш, засновниця Mary Kay, Опра Уїнфрі, власниця найбільшої медіа-імперії, і багато інших жінок, які не просто зробили кар'єру, але на своєму прикладі довели, що все можливо. Мені імпонують бізнесмени, які не бояться ставити амбітні цілі і багато працювати, в тому числі, над собою.

3. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Мій баланс дуже простий – весь час, коли я не працюю, я присвячую родині. Людині, яка запропонує вирішення проблеми work-life балансу, дадуть всі можливі Нобелівські премії :).

4. Де шукати натхнення?

Натхнення – як повітря, коли воно є, його не помічають. Шукайте натхнення тільки в собі. Якщо ви займаєтеся улюбленою справою, навряд чи будете шукати натхнення, просто кожен день будете робити свою роботу із задоволенням. А ось сили потрібно шукати в спілкуванні з друзями, підтримці близьких і подорожах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X