СЕО Havas Digital Kyiv: не втрачай можливості зайнятися чимось новим або чогось навчитися

4 лютого 2018, 19:06

Денис Логвиненко, СЕО Havas Digital Kyiv, ділиться своїми порадами, а також розповідає про серіали, які його вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

По-перше, не забувай дитячі мрії. Вони приносять максимальний заряд щастя, коли їх реалізовуєш. По-друге, інвестуй час в стосунки з друзями і сім'єю, важливішого в тебе нічого не буде. Ну і по-третє, не втрачай можливості зайнятися чимось новим або чогось навчитися.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

CEO та співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк

Мене мотивують люди, які бачать можливості, не бояться ними скористатися і доводять справу до кінця. Серед місцевих хлопців – це Petcube, Ajax і Grammarly. За кордоном – Джобс, Маск, Безос (засновник Apple Стів Джобс, засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск і засновник Amazon Джефф Безос – ред). Це очевидні приклади, які першими спадають на думку – насправді, звичайно, список набагато довший.

3. Яким має бути співробітник, аби через рік після його найму ви сказали, що зробили правильний вибір?

З палаючими очима і з постійним прагненням до нового. А в підсумку – таким, що не боїться відповідальності.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Кадр з серіалу Розповідь служниці/© Hulu

Я віддаю перевагу новим гравцям кіноіндустрії, як Netflix, Hulu і Amazon, а з форматів мені ближчі багатосерійні фільми, про них навіть веду окремий телеграм-канал – https://t.me/soapaddict. З того, що можу особливо виділити: Майстер не на всі руки, Американські боги, Розповідь служниці. Чому? Тому що сторітеллінг – наше все.

5. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Я трудоголік, не впевнений, що мені сподобається баланс. Чим більше завдань, тим більше я заряджений. Але водночас важливо системно змінювати картинку, працювати в різних локаціях, виїжджати за кордон.

6. Де шукати натхнення?

Його не потрібно шукати, його потрібно помічати. Воно скрізь і в усьому, головне – прислухатися і придивлятися.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X