Мрії, ініціатива та ризик. Топ-менеджер ФМУ розповів, що порадив би собі 10 років тому

30 листопада 2017, 10:51
Михайло Шуринов, генеральний директор Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибьюшн, однієї з компаній Philip Morris International в Україні, відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Не припиняти мріяти про щось більше та краще.
  • Бути в гармонії з собою і завжди проявляти ініціативу.
  • Головне – ніколи нічого не боятися, а ризикувати, беручи до уваги свою толерантність до ризику.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

© Consulting Integrated via Facebook

© Consulting Integrated via Facebook Фото:

Можна було згадати про Стіва Джобса або Ілона Маска – але це банально. Я згадаю про Юрія Луценка та Віктора Бобка з їхньою компанією Consulting Integrated. Хлопці використовують багаж накопичених в FMCG знань і успішно пропонують повний пакет послуг з консалтингу українських компаній, які хочуть вийти на експортні ринки. І виводять!

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

З останніх книг – Бійцівський Клуб, що написана Чаком Паланіком. На мій погляд, фільм нітрохи не гірший – сценарій повністю передає деталі сюжету. Одна з моїх улюблених цитат звідти: "Речі, якими ти володієш, зрештою оволодівають тобою". Вона добре розкриває бич сучасного суспільства – філософію споживацтва.

© Columbia Pictures
© Columbia Pictures Фото:

Що стосується фільмів – мої смаки досить різноманітні. Я люблю всі фільми братів Коенів, Скажені Пси і Чотири Кімнати Тарантіно. З останніх фільмів мені запам'яталися Амадей і Безсмертна кохана – про геніальних Моцарта та Бетховена, де мене вразила глибина особистих трагедій і велич їх безсмертної музики.

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Ставитися до бізнесу, як до приємної розваги. Ой, це не я сказав, а Річард Бренсон :). Хотів би, щоб у мене так виходило!

5. Де шукати натхнення?

Я можу сказати, що надихає особисто мене. Це прості людські цінності: чесність, відкритість, прямота. Це моя сім'я, друзі, подорожі, колеги, хороша музика й кіно. Дуже люблю скульптуру та живопис. Твори Родена та Моне мене дуже надихають.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X