Креативний директор агентства Tabasco: "обмеження існують тільки в твоїй голові"

23 листопада 2017, 09:02
Креативний директор, партнер агентства Tabasco Олександр Смирнов відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Не соромся – використовуй для проекту всі ресурси: можливі й неможливі, оскільки обмеження існують тільки в твоїй голові.
  • Купи біткойн і притримай до листопада 2017.
  • Немає нічого важливішого ставлення до людей і до подій, все в світі – питання відносин. Побудуй зі світом позитивні відносини, тому що ти знаходишся там, де зараз твої думки, і в твоїх силах зробити так, щоб вони знаходилися в хорошому місці.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі), і чому у нього варто повчитися?

Тель-Авів, Ізраїль/Adam Jang via unsplash.com

Тель-Авів, Ізраїль/Adam Jang via unsplash.com Фото:

Зазвичай в цьому пункті прийнято згадувати Ілона Маска, але я думаю, що найуспішніший бізнесмен – це барон Едмон де Ротшильд. Він зумів зазирнути в майбутнє і створити найбільш приголомшливий стартап останнього століття – відновив державу Ізраїль.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© MGM Television

© MGM Television Фото:

Мені дуже сподобався римейк класики жахів Воно. Це дуже добрий і позитивний фільм, який в найбільш доступній і популярній формі вчить людей з дитинства боротися зі своїми страхами. Із задоволенням дивлюся серіал Вікінги, що прищеплює любов до історії, до перфекціонізму в деталях, костюмах, гримі. Дуже потішили повернення Шьямалана з занудства до надкрутої роботи – Спліт і чудова гра в ній Макевоя.

З книг своєю безладністю потрясли Спогади Кшесинської: навколо руйнується світ, а її свідомість, що вибирається з більшовицького пекла, фіксує поведінку деяких оточуючих її персонажів. Воістину, всі дивляться на світ через свої рожеві окуляри. Все – питання ставлення. Венеція. Прекрасне місто Акройд – за опис особливої психології остров'ян, смисли, що народжуються в місті-кораблі. Один день у стародавньому Римі Анджели Альберто: не знав, що Рим був забудований 6-поверховими інсулами-хмарочосами (їх було більше сорока тисяч), а головний інгредієнт римської кухні – рибний соус "гарум", з яким їли практично все.

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Гадки не маю. У мене є два стани: фігачити, доки є сили, або відлежуватися, щоб вони з'явилися.

5. Де шукати натхнення?

Оточувати себе речами, які радують, давати волю очам: дозволяти їм торкатися, мацати, пробувати, оцінювати нове й цікаве. Потрібно навчитися розуміти, що по-справжньому приносить задоволення, і не відмовляти собі в ньому.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X