Керуючий партнер агентства Aimbulance: успіхи і невдачі – це часто сторона однієї і тієї ж медалі

9 січня 2018, 20:51

Керуючий партнер агентства цифрового маркетингу Aimbulance Роман Гавриш відповідає на 8 питань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Я би дав собі такі поради: всьо ок – продовжуй в такому ж дусі (і так 3 рази).

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Відео дня

Я вважаю, що успіх в бізнесі – річ дуже специфічна і дуже багато залежить від талану (удачі). І думаю, що чужі долі повторити неможливо, і тому немає сенсу на них дивитися і орієнтуватися. А вчитися можна у наставників (які показують тобі що і як робити), і ними не можуть бути відсторонені особи. Також вчитися можна у науки – дізнаватися, як влаштований світ і процеси у ньому. І через дію – робити, помилятися, аналізувати, виправлятися і йти далі.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

Фото: bookclub.ua

Книжки, які суттєво змінили те, що я роблю, і як я роблю останнім часом – це:

  • Байрон Шарп Як ростуть бренди, 1 та 2 книги (Как растут бренды). Ця книга по суті змінила моє уявлення про маркетинг і дуже чітко розставила орієнтири, що і як робити у моїй професійній діяльності.
  • Віктор Франкл Людина в пошуках справжнього сенсу. Ця книжка психолога і водночас колишнього в’язня концтабору дуже допомогла у встановленні особистісних орієнтирів у житті.
  • Насім Талеб Антикрихкість (Антихрупкость). Книга, яка говорить про важливість прийняття хаосу, про мінливість світу і важливість бути готовим до всього – хорошого і поганого.

Афіша фільму Кіборги

Фільм, про який хочеться сказати – це насамперед Кіборги, який я нещодавно подивився в кіно. Думаю, що важливість цього фільму в тому, що він показує нашу нову реальність в дуже правильному ракурсі. Мультикультурність нашої країни об’єднана для спільної задачі. Як на мене, фільм може претендувати на шаблон для розробки національної ідеї/стратегії.

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Як хочеться, так і дотримуватись. Хочеться упоротися на роботі і є для цього наснага – вперед! Хочеться повалятися дома – валяйтеся. Головне – щоб вам було добре.

5. Де шукати натхнення?

Ніде. Не треба його шукати. Воно взагалі штука противна. Краще вчитися працювати і видавати стабільний результат, незважаючи на “натхнення”.

Фото: Roman Havrysh via Facebook

6. Назвіть найбільший успіх і провал 2017 року.

Успіхи і невдачі – це часто сторона однієї і тієї ж медалі. Думаю, що вони принципово нерозривні. В цьому сенсі важлива тільки інтерпретація ситуації. Одну і ту ж ситуацію можна назвати успіхом, а можна – невдачею. Наприклад, ми цього року вийшли на 2 нових для себе ринки – у Бельгію та Нідерланди. Це безумовно успіх. У нас там є представництва, люди працюють тощо. Але водночас за 6 місяців роботи в Бельгії у нас тільки 2 клієнти. І за 3 місяці роботи в Нідерландах поки 0 клієнтів. Це безумовно невдача. Але ці речі самі по собі нічого не значать. Якщо ми злякаємося невдач і зупинимо активне просування на ринки, то вони так і залишаться невдачами. Якщо ж ми продовжимо активну працю в тих напрямках – думаю, на нас чекає успіх. Успіх чи невдача – це лише вибір де ви вирішуєте зупинитися.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

7. Що ви пообіцяєте собі на 2018 рік?

Бути чесним з собою. Любити себе. Це базові речі, від яких залежить дуже багато іншого – стосунки з близькими, бізнес тощо.

8. Що для вас ідеальний Новий рік і новорічний подарунок?

Час у колі рідних і близьких людей. Шампанське, сміх, танці. Подарунок? Той, що виражає ставлення близької людини. І це може бути будь що.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X