"Картинка майбутнього завжди дає сили": виконавчий директор FitCurves Україна про пошук натхнення і work-life баланс

16 січня 2018, 09:22

Виконавчий директор FitCurves Україна Віолетта Шкуратова ділиться порадами та розповідає про книги, які її вразили, в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ.

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

Всі три поради, які я б собі дала 10 років тому, можна об'єднати в одне речення: допомагати людям поруч рости професійно й особистісно, і сміливо відпускати їх розвивати нові проекти

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

Я вважаю, що кумирів у бізнесі, власне, як і в житті – бути не може. Достаток і престижне ім'я ще не показник того, що людина робить правильні речі для нашого світу. Думаю, в розвитку своєї справи завжди потрібно орієнтуватися на загальноприйняті цінності і моральні принципи, а не на особистостей.

Для мене поняття успіх – комплексне. Цікаво і цінно спостерігати і вчитися у людей, які мають результат у бізнесі, в сім'ї, у своїй соціальній відповідальності. Абсолютним прикладом для мене є Гліб та Світлана Співакови. Вони створили 20 бізнес-проектів у 12 країнах, створили транснаціональну корпорацію, при цьому вони – міцна сім'я, виховують 5 дітей і роблять величезний внесок в майбутнє країни.

3. Яким повинен бути співробітник, щоб через рік після його найму ви порахували, що зробили правильний вибір?

Присвяченим справі, яку ми розвиваємо. У присвяті закладено все – і ініціативність, і мотивація зростання, і бажання безперервного поліпшення.

4. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© myrzabek5 via Instagram

Дуже рекомендую книги Масаакі Імаі – вони приносять свободу мислення, порядок і зростання в будь-яку компанію. Він дає розуміння методу Кайдзен в роботі, який вчить безперервному вдосконаленню.

5. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Спочатку визначити, що дійсно для вас важливо і приділяти головну увагу "головним речам". Завжди пам'ятати свої стратегічні цілі (в компанії, сім'ї, розвитку) і співвідносити завдання. А також планувати власний розвиток.

6. Де шукати натхнення?

Щоб шукати натхнення, потрібно завжди мати бачення майбутнього! Важливо, щоб воно було великим, захоплюючим і важко досяжним. Картинка майбутнього завжди дає сили!

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо НВ
X