"Я міксую задоволення з рутинними завданнями": засновниця Kyiv friendly tours про відпочинок та роботу

25 листопада 2017, 10:52
Засновниця Kyiv friendly tours і співзасновниця Kyiv guide's school Святослава Носик відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ

1. Які три поради ви дали б собі 10 років тому?

  • Поживи рік у Нью-Йорку;
  • Напиши 20 країн, які хочеш відвідати, і здійсни цей план;
  • Перестань залежати від батьків матеріально якомога раніше.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

© Kate Silchenko via Facebook
© Kate Silchenko via Facebook Фото:

Я захоплююся Катею Сільченко (український дизайнер – ред.), І мене радує те, як розвивається індустрія моди в Україні. Вважаю, що вести бізнес для жінки – особливе мистецтво. Мій девіз по життю – роби з любов'ю. Це читається і в тому, як свій бізнес робить Катя.


3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© vira.in via Instagram
© vira.in via Instagram Фото:

Sapiens: коротка історія людства Юваль Ной Харари. Неймовірна річ. Суміш антропології, культурології з географією і фізикою. Саме так, на мою думку, варто викладати в школі. Тільки в зв'язці ці науки мають справжню цінність і піддаються дитячому розумінню.

Відкрила для себе Едуарда Асадова. Напевно ви читали в соцмережах його вірш про "як багато тих, з ким можна лягти в ліжко". Здається, було написано нещодавно молодим блогером. А ні, Едуард знав Леніна, воював у Другій Світовій, втратив зір у бою під Севастополем. Мій улюблений твір – Любов, зрада і чаклун (в оригіналі – Любовь, измена и колдун – ред).

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Думаю, ми всі втомлюємося. Але, якщо щиро любимо те, що робимо, і відчуваємо віддачу – швидко відновлюємося. Юристам або хірургам мій підхід навряд чи підійде, але я міксую задоволення з рутинними завданнями. Люблю попрацювати за ноутбуком в красивому ресторані або на шезлонгу біля басейну. У мене виходить і надихнутися, і попрацювати ефективно.

5. Де шукати натхнення?

В людях. Ми – середнє арифметичне 5 найближчих друзів. Оточіть себе позитивними, глибокими, успішними людьми і надихайтеся ними.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.
Показати ще новини
Радіо НВ
X