Бути більш продуктивним мені допомагає "магія ранку" – керівник підрозділу Cersanit

18 листопада 2017, 10:56
Директор напрямку Cersanit в Україні, Білорусі та Молдові, засновник компанії з виготовлення нічників Creative Light Михайло Дорощук відповідає на 5 запитань в рамках спецпроекту НВ Бізнес #ДелимсясНВ
1.Які три поради ви дали б собі 10 років тому?
  • Не бійся ризикувати;
  • Ти не найрозумніший, намагайся навчитися чомусь новому в оточуючих;
  • Розцінюй роботу в великих корпораціях, як університет, за навчання в якому тобі ще доплачують.

Відео дня

2. Кого ви вважаєте успішним бізнесменом (в Україні або в світі) і чому у нього варто повчитися?

© evgenychernyak.com
© evgenychernyak.com Фото:

В Україні для мене, однозначно, це Євген Черняк. Людина з неповторною харизмою і стилем керівництва, яка змогла створити компанію-лідера своєї галузі.

У світі цих людей кілька – це Безос, Цукерберг, Маск (засновник Amazon Джефф Безос, засновник Facebook Марк Цукерберг, засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск – ред.). Ці люди – візіонери майбутнього, вони створюють нові індустрії, соціальні проекти, роблять абсолютно нереальні речі доступними – наприклад, комерційні польоти в космос.

3. Назвіть кілька останніх книг і фільмів, які вас вразили. Чим вони вам сподобалися?

© aizhankimanova/instagram.com
© aizhankimanova/instagram.com Фото:

Серед книг безумовним фаворитом є Магія Ранку (Хела Елрода – ред.), яка сильно змінила моє життя за останні півроку. У розумінні виробничих процесів і в пошуку "пляшкових шийок" у виробництві і в житті дуже допомогла книга Мета (Еліяху М. Голдрата – ред.). А біографія Філа Найта, засновника NIKE, дала мені зрозуміти, що навіть великі компанії починали з нуля і стояли на краю банкрутства, що дуже допомогло мені у створенні свого бізнесу.

4. Як правильно дотримуватися work-life балансу, щоб не втомлюватися і бути ефективним?

Для мене це дуже складне питання. Оскільки крім основної роботи у нас з дружиною є сімейний бізнес, яким вона повністю керує. Іноді, всі розмови ввечері тільки про роботу. Тут найголовніше – знайти можливість приділяти всім час. З котом я спілкуюся рано вранці, перед тренуванням, з сином у нас є ритуал укладання спати і спільні спортивні неділі. З дружиною ми дуже любимо вибиратися абикуди на вихідні, в Україні або в Європі. На сьогоднішній день найулюбленішим місцем у нас є Амстердам. Ну і безумовно бути більш продуктивним мені допомагає "магія ранку". Найчастіше, коли всі ще намагаються прокинутися за чашкою капучіно, у мене вже пройшло години 3-4 активного ранку.

5. Де шукати натхнення?

Натхнення, на мою думку, шукати не потрібно. Воно приходить само. У роздягальні спортзалу, в літаку, за чашкою кави, в кіно. Найголовніше – записати думку, і обов'язково зробити щось для її реалізації в найближчі пару днів, інакше ідея помре сама собою.

  • Більше порад від підприємців і топ-менеджерів: тут.

Запрошуємо взяти участь у спецпроекті #ДелимсясНВ топ-менеджерів українських компаній і власників середнього/великого бізнесу. Якщо ви готові відповісти на наші запитання – пишіть нам на bewithnv@nv.ua

Показати ще новини
Радіо NV
X